Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18/f vagyok. Ma kint voltam...

18/f vagyok. Ma kint voltam görkorcsolyázni a falumban, ahol egy piactéren van megfelelő környezet ehhez. Mi lett volna a teendő, ha? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyrész 18 alatti ismerőseim este 10 óra után üvöltöztek az utcán, amit én nem tettem, mert fülhallgató volt a fülemben. Ekkor egy ittas 40 év körüli kopasz fickó odajött hozzánk, hogy takarodjunk onnan, és ne kiabáljunk. Mindenki elindult, én egy padon ültem és vettem át a korcsolyám cipőre. Az illető odajött hozzám, szidalmazott, felmenőimet emlegette majd szájbarógott. Mi ilyenkor a teendő? Hívhattam volna rendőrt?
2011. aug. 20. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ha szájba rúgott akkor testi sértésért

de valszeg semmit nem kapott volna, meg így nyár végére nem is hiányzik egy hosszú pereskedés gondolom neked sem

2011. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy szájba b*sztam volna, hogy fölröpül a háztetőre. Sztem simán kihívhattad volna a rendőrt, mert mi jogon üt meg a köcsögje????
2011. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én rendőrt hívtam volna!! Miért hagytad magad?
2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem megütött, hanem padon ültem. Mint kb mindenki. Vettem le a korim,hogy veszem át cipőre (kocsival voltam bent vezetéshez cipő kellett). Odajött az ürge,"szólt" ,hogy takarodjunk, rágalmazott bennünket.A következőt mondtam neki , amire tisztán emléxem, mert ilyen szépet még nem mondtam : "Uram várjon egy pillanatot, felveszem a cipőm és én is megyek"... Hajoltam le a cipőért és azzal a lendülettel szájbarúgott. Mellékesen jó lett volna nekimenni, de a helyzet az,hogy 2x akkora volt mint én, pedig én sem vagyok kis darab. Azért kérdeztem ezt a rendőrös dolgot. Aztán még neki állt feljebb,hogy majd ő hív rendőrt O.o
2011. aug. 20. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

elképesztő hogy mik vannak

gondolom tajparaszt csávó volt és pár feles után Istennek képzelte magát

de amúgy is nem mondhatja meg hogy hol korizhatsz

rendőrt kellett volna hívni hogy legközelebb eszébe se jusson ilyet csinálni

2011. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!