Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 37éves házas férfi írogat...

Egy 37éves házas férfi írogat nekem facebookon és még bökdös is. A mi nap megkérdezte, hogy tudom-e, hogy mit jelent a bökés gomb használata meg ilyenek így kérdezősget rólam. Lehet, hogy pedofil szerintetek? Igaz, hogy egy tűzoltóról van szó

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni, de én a leírásod alapján nagyon netes zaklatás-szagot érzek... Hány éves vagy? Ismered személyesen?
2011. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le!
2011. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nemrég írta,hogy szeretném megismerni meg,hogy lehet talizni akar velem. és hogy mennyire szeretném megismerni
2011. aug. 21. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le! Ne foglalkozz vele, csak le akar fektetni.
2011. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a részét nem értem: "Lehet, hogy pedofil szerintetek? Igaz, hogy egy tűzoltóról van szó"

Pedofilnak tartod a tűzoltókat???

2011. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ez az. senkiben se lehet megbízni manapság. meg olyat is írt,hogy este talizzunk,hogy ne lássonak minket meg ő jobban megszeretne engem ismerni.
2011. aug. 21. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Bazz, 17 éves vagy, az már nem pedofilság. Am meg miért nem tiltod le, ha zavar?
2011. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!