Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova járhatnék? Szerintetek...

Hova járhatnék? Szerintetek járjak? Javaslatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok Barbi vagyok 12 éves és már most gondolok a jövőmre ezért normális válaszokat szeretnék kapni köszi.Tehát én állat orvos szeretnék lenni viszont most is akarok csinálni valamit.Nagyon jól tudok rajzolni ezért tudnátok valami nagyon jó rajz iskolát ahol szakkörön járhatnék?IV,XV kerületben,tehát nem úgy hogy oda járnék mert az én sulimban nem tudok járni.Nagyon jól tudok fényképezni is és valami fénykép szakköre szeretnék ugyan úgy járni mint rajzra IV,XV kerben.Színészkedni is szeretnék vagy valami ilyesmi nagyon szeretek de nem merek menni mert sajnos nem valami tv-be való a testem..=((( sajnos most abba hagytam a sportot és kicsit meghíztam de nagyon szeretnék járni a IV,XV,V,XIV,XIII kerben.Köszi mindenkinek.
2011. aug. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Először nyelvtan...
2011. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem a kérdésre válaszolsz,de mindegy köszi,hogy szántál rám időt.Amúgy az nem kell abból kitűnő lettem.:))
2011. aug. 22. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a helyesírásod csiszold! :D

Sziasztok, Barbi vagyok 12 éves. Már most gondolok a jövőmre, ezért normális válaszokat szeretnék kapni. Tehát állatorvos szeretnék lenni, viszont most is akarok csinálni valamit.Nagyon jól tudok rajzolni ezért tudnátok valami nagyon jó rajz iskolát ahol szakkörön járhatnék?IV,XV kerületben,tehát nem úgy hogy oda járnék mert az én sulimban nem tudok járni.Nagyon jól tudok fényképezni is és valami fénykép szakköre szeretnék ugyan úgy járni, mint rajzra IV,XV ker.-ben.Színészkedni is szeretnék, vagy valami ilyesmi nagyon szeretek de nem merek menni mert sajnos nem valami tv-be való a testem.=((( Sajnos most abba hagytam a sportot és kicsit meghíztam de nagyon szeretnék járni a IV,XV,V,XIV,XIII kerben.Köszi mindenkinek.

Az a baj a szöveggel, hogy túlságosan egybefolyik, nem érthető. Szerintem az állatorvos még túl korai, hogy így elhatároztad. Fuss sokat, adj le néhány kilót. A színésznek nem csak jól kell kinéznie! De szerintem ink. rajz, mert mindenki ebben a korban színésznő akar lenni, de ez olyan, mint a "királykisasszony" 6 évesen. Nagyon népszerű, de sokan csak divatból szeretnének azok lenni, vagy nincs tehetségük. SZVSZ. rajz.

2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi...2éves korom óta az akarok lenni...amúgy meg igaz nem valami érthetően írtam le,de csak azért mert az nem az én gépem volt és siettem mert mennem kellet.
2011. aug. 24. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem. Szerintem még nem kell ennyire elsietni, meg kell várni, hogy mit hoz a jövő. (én űrhajós akartam lenni 5 évig, csakhát a tériszony...:D) De a legfontosabb a színészkedésben a:

-TEHETSÉG

-kinézet(kivéve, hogyha főgonosz akarsz lenni:D)

Ha a tehetség nincs meg, új jársz, mint Robert Pattinson.

Cuki, meg minden, de nem túl jó színész...

Szerintem adj le pár kilót, aztán mehetsz felvételire a színházba

2011. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!