Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nekem (annak akivel...

Mért nekem (annak akivel életében először beszél és aztis fb chaten) mondja hogy szakított a csajával? Ugye csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Még egy hónapja bejelöltem fbn egy fiút(most x-nek fogom nevezni) akit buszon szoktam látni (egyébként szinte mindenkit bejelölök akit buszon rendszeresen látok)és tegnap rámírt. kicsit meglepődtem.. elösször semmi érdekes nemvolt csakhogy kivagyok. hányéves. meg ilyenek. aztán kérdeztem valamit (nem a hangulatáról) aztán válaszolt és utána írta hogy most nagyon nincs jól. kérdeztem hogy mért arra meg azvolt a válasza hogy szakított vele a csaja 2hónap után. eggyáltalán nemértem hogy ezt mért nekem mondja.. aztán még beszéltünk és elkellett mennie és mondta hogy ha látom hogy fentvan akkor majd írjak. tökjófej meg minden de nem teccik még mielött valaki megkérdezné.
2011. aug. 23. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem már az is kérdéses, hogy miért kell bejelölnöd olyan személyeket, akit látni szoktál a buszod de személyesen nem ismered őket?!

A másik: ha már elfogadta a jelölésedet és elkezdtetek "beszélgetni" miért találod furcsának miután megkérdezted, hogy van - ő elmondta mi bántja?

Annyira gyerekes ez az egész....

2011. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!