Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Sasuke és Sakura...

Szerintetek Sasuke és Sakura összejönnek a naruto shippudenbe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha összejönnének..de sajnos nem fognak úgy tudom.
2011. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy shounen, nem pedig egy shoujo, így ki kell ábrándítanom mindenkit, nem.
2011. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sasuke éppen most akarja elpusztítíni konohát,tehát nem valószínű.
2011. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
45%
Nem hiszem és tuti hogy Naruto és Sakura jönnek össze
2012. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem hiszem, pedig nagyon fanolom ezt a párost, eleinte csak a SasuSaku jelenetek miatt néztem a Narutot..:$ pedig sok szerepet együtt nem kaptak, néhány ölelés, meg ilyesmi. és szerintem lehetséges, h a sima Naruto-ban Sasuke még igenis szereti Sakurát, meg ott van az a "köszönöm" a búcsúnál.. voltak apró jelek, de sajnos ezek a shippuuden-re teljesen eltűntek, Sasuke egy gyilkológéppé változott, nem érdekli semmi, csak hogy Konohát elpusztítsa, és eszében sincs visszamenni. és még Sakurát is megölte volna, többször is.. pedig szerintem összeillenek, de nem hiszem, h Kishi tervezi, h összehozza őket..:|| most lemegy a háború, utána még lesz egy NaruSasu fight, és szerintem itt vége is a Naruto-nak... :|
2012. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó ha összejönnének ez már eléggé idegesítő minden animénél a románcokat keresitek...NEM LESZ SEMMILYEN SZERELEM A NARUTOBAN
2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem max a legvégén, amikor már nem lesz több rész. Bár az nem igaz, hogy nem volt benne szerelem: Kurenai+Asuma. Mondjuk ez annyira nem volt látványos :DD
2013. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A shippuudenbe nem, de a Borutoba 1 párt alkotnak.Születik egy lányuk Uchiha Sarada
2018. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!