Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől féltek? Egyszóval...

Mitől féltek? Egyszóval milyen fóbiáitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem pl.tériszonyom van,-ezért most lehet kinevettek-de félek a madaraktól,félek tiszta sötétben lenni,félek patkánytól vagy hozzá hasonló csúszómászóktól,és nem utolsó sorban félek telefonálni-és ezt utálom magamon a legjobban,akárhova kell is hívnom már előre reszketek ,gyomoridegem van :(
2011. aug. 25. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
irtózom a békáktól. A legszörnyűbb az volt, amikor egy kora reggel hallottam, hogy béka van a szobában. Nem volt otthon már a férjem és nekem kellett kitessékelni. Valamint félek a késtől (persze ettől még használom és jól főzök) és mindenféle éles szerszámtól, mint láncfűrész, szalagfűrész, balta.
2011. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En egy embertöl felek folyamatosan. Töle van gyomoridegem, es reszketek, ha meglatom. Mar gondolkodtam hogy elmegyek kineziologushoz emiatt mert ez annyira nem normalis! Amugy mastol nem felek szerencsere. Talan a nagyobb pokoktol undorodom, de azoktol meg ki nem...
2011. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem elég sok félelmem van:S félek a kutyáktól, pókoktól, rovaroktól, teljes sötétben és csendben is félnék lenni, tömegiszonyom van, és attól irtózok a legjobban hogy zavarok valakit ^^ (ezért nem is merek senkihez se szólni)
2011. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félek az élve eltemetéstől,nincs bezártság fóbiám!!!!Az az egy,ami teljesen elborzaszt!!!!!
2011. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!