Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt postás dolgozó?...

Van itt postás dolgozó? Kérdezni szeretnék 1-2 dolgot!

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezz.
2011. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lenne egy munkalehetőség, rovatolás. Mennyire nehéz az? Mit kell csinálni?
2011. aug. 27. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló. leírom hogy A mi postánkon a rovatoló hölgy mit csinál. reggel a postakocsi előtt már bent van a postán(Kb 05.45),a járatossal egyeztetik a küldeményeket, mennyi hírlapzsák, egységláda(levélküldemény, ajánlott stb), és csomag van. a járatosnál(aki a postakocsit vezeti) van egy lista miből mennyi van. csomagokat ládákat zsákokat számolni kell. utánna szétosztja járásokra(kézbesítőkre) az ajánlottakat.

a csomagkézbesítőnek kiosztja(papírra viszi) a csomagokat(a ragszámáról listát készít, mindent számítógéppel persze) utánna papírra viszi a kézbesítők ajánlottjait, és mikor mindezzel végzett kb.reggel kilenckor akkor hazamegy, és du. 1 órakor jön vissza és leszámolja a kézbesítőket akik visszaérnek a postára munkájuk befejeztével, mikor mindenkit leszámolt vannak még különböző papírmunkák, de akkor én már soha nem vagyok bent.ezek után addíg marad amíg meg nem érkezik a délutáni járat, 4-5 óra között és elviszi az aznapi küldeményeket. sokat kell számítógép előtt ülni de nem kell hozzá nagy tudomány. remélem segítettem ha van még valami más kérdezz nyugodtan.

2011. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm szépen hogy ilyen hosszan leírtad!

Kicsit félek tőle, postán dolgozom de nem igazán látok bele, mert részmunkaidőben vagyok. Azt már mondták, hogy összetett, mindennel időben kész kell lenni és nem könnyű. Az elején biztos nehéz lenne. :)

2011. aug. 27. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. Csak az elején nehéz, utána könnyű lesz hidd el, mert sablonmunka, minden nap ugyanolyan.
2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!