Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön egészségügyben...

Külföldön egészségügyben dolgozó van itt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetek kérdése, és kinn leszek Németországban. Mi a szakmád? és Hova szeretnél menni?
2011. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Védőnő, csak ilyen külföldön tudtommal nincs :-(. Angolul tudok, sajnos Németbe nem boldogulnék
2011. szept. 5. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor az tényleg nem egyszerű. Én is úgy tudom, hogy nincs védőnői hálózat mindenhol. Most elég sok cég foglalakozik eü. személyzet kiutaztatásával. Nézz körül a neten, és ha felveszed velük a kapcsolatot, mindenben segítenek. Figyelj oda, hogy ki milyen feltételeket ajánl. A cég, akikkel kimegyek, fizet pl mindent, németórákat is vehettem, hogy gyakoroljak tök ingyen. Nekem van mondjuk nyelvvizsgám, de van, akit szinte a nulláról hoztak fel.
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2011. szept. 6. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!