Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben nagyon jó alvó...

Régebben nagyon jó alvó voltam, de kb.1 hónapja szinte minden éjszaka felébredek, mindig más időpontban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit tudok ellene tenni? A ráadás az,hogy mikor felébredek félni kezdek a szobámban? Segítsetek légyszi!

L/13


2011. aug. 27. 12:22
 1/8 halibel ***** válasza:
esetleg néztél valami horrort? vagy volt valami rossz élményed? történt valami ilyesmi?
2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt fél évig.

Próbáld ki a citromfűteát. Ha kertes házban laksz, ültess citromfüvet, mert úgy jobb és finomabb is, de bioboltokban is lehet kapni. Igyál olyat pár napig és jó lesz.

További szép napot!

2011. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért félsz a szobádban azt nem tudom, de a nagyon meleg időjárás egyéb más mellett az alvást is megzavarhatja. Reménykedj, hogy ha lehűl az idő, akkor megint végigalszod az éjszakát.
2011. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a meleg lehet az oka. Én is jó alvó vagyok, de mostanában én is felébredek éjszakánként. Az meg hogy félsz, arra nincs gyógymód, azt az agyadban kell helyre tenned.
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sophie Warner ***** válasza:
allitolag ha levendulaolajat csoppentessz a parnadra, akkor atalszod az ejszakat. szemelyes tapasztalat nincs :)
2011. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hümi ***** válasza:

én is rossz alvó lettem az utóbbi időbe.. de én az allergiám miatt, ma is felébredtem 5kor :O

ha félsz a sötétbe kapcsold fel a lámpát és eltűnnek a gonosz lények.:D

2011. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Halibel: sok horrort nézek,de ilyen még ne fordult elő,hogy az miatt nem tudtam volna aludni..!

De félek egyébként a szellemektől is,amivel kapcsolatban már tapasztalatom is volt! ://

Köszi mindenkinek!!. :)

2011. aug. 28. 09:50
 8/8 halibel ***** válasza:
én szeretem a horrorokat, de nem félek, tisztába vagyok vele, hogy ez csak film, szellemek, láncfűrészes hülyegyerekek nincsenek. nincsenek szellemek, zombik, árnyemberek, reptoidok, vagy micsodák NINCSENEK ( különben átvették volna már a világuralmat :DD) úgyhogy felejtsd el és aludj jól. ha ezekkel nem vagy tisztában, ne nézz horrorokat, ne idézz szellemeket :) na aludj jól :)
2011. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!