Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy egy kórházi...

Az érdekelne, hogy egy kórházi ápolón lehet látható helyen tetoválás? Ha már például az egész bal karja ki van tetoválva, és úgy jelentkezik munkára, nem ítélik el első látásra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ápolón nem hiszem lehet nem kapna munkát, de ha ellehet takarni akkor szerintem simán. Gondolj bele lehet ez előítélet de ha én kórházba megyek nem szeretném ha orvosnak ápolónak lenne látható helyen tetoválása, pirszingje. Szeretem a tetoválásokat, de vannak olyan szakmák ahol ez nem előny.
2011. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre gondoltam én is...
2011. aug. 31. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Van akit ez zavar, van akit nem. Egy próbát legalább is megér. Ha nem hát nem. de ha nagyon tapasztalt vagy a szakmában és jó ápoló vagy előbb utóbb úgyis kapsz munkát. (Addig meg hordj hosszú ujjút és mire megint jön a póló szezon megszokják ;)...) Sok sikert, szorítok!!!
2011. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem így lesz! :)
2011. szept. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!