Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteres kismamik!...

Első trimeszteres kismamik! Hogy álltok a puffadással? Mit tesztek ellenne, mikor jelentkezik?

Figyelt kérdés

Egyre durvább nálam, talán egyik babával sem volt ilyen durva.. :-S nagyon fáj a pocóm a puffadás miatt. Nálam főleg esténként jelentkezik, és az espumisan elég jó nah de minden nap egyem???

5h3n kismama... :)


2011. aug. 27. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ÉN is nagyon puffadtam az elején, van hogy most is, na de az elején...És igen, főleg esténként. Amúgy nem tudok jobbat javasolni az espumisannál, és nyugodtan eheted, mert nem minősül gyógyszernek, teljesen természetes anyag, ezért ajánlják nyugodtan a kismamiknak is.
2011. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fú, én folyamatosan eregettem. Nem segített semmi sajnos. Nem attól fáj a hasad, hogy megpróbálod visszatartani?
2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt gondom az előző terhességnél, de most durva.

Megfigyeltem, mit nem bírok és azt nem eszem egész nap.Főleg a paprika és a téliszalámi a ludas.

2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát a sok pukizás az a terhességtől van? Hogy puffadok?
2011. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) Nos én 12.hétben vagyok, folyamatosan puffadok , gázosodok, néha olyanokat eregetek, és büfögök, hogy a férjem felkiáltott egyik alkalommal, hogy :anya nagyon büszke vagyok rád:)))) sajna ha nem eszem puffasztó kajákat akkor is így van, én nem szedek rá semmit, inkább kiengedem. Utána jobb.
2011. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A puffadás azért van, mert a belek csinálják a helyet a folyamatosan növekvő méhednek! Teljesen természetes folyamat, nem kell ellene beszedni semmit!

Az első trimeszter végére ez is elmúlik.

Boldog babavárást!

33+2 hetes kismami

2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy attól van, mert nem eszek puffasztókat:) És én is olyanokat engedek ki magamból, hogy bárki meg irigyelné:D
2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vicces ez az eregetős dolog :)))) még ha csak annyi volna... :P de nekem sokszor úgy fáj... nyílván a szeles belek miatt.. meg kellemetlen is.. félek a végén a puffadás miatt bukok le. :D :P nah nem baj. Majd letagadom :D
2011. aug. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!