Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most tilos, vagy nyugodtan...

Ez most tilos, vagy nyugodtan csinálhatom? (a többi lent! )

Figyelt kérdés
Hobbiból szoktam irogálni történeteket. Amióta nincs több Harry Potter nagyon nagyon nagy megszállotja vagyok. Ja és persze szomorú, mert nincs többé se film, se könyv. Hogy eltereljem erről figyelmemet próbáltam mást olvasni, vagy írni, de egyszerűen csak a HP jár az eszemben. Ugye nem lenne baj ha írnék olyat? Igaz még nem írtam regényt, de sokan azt mondják jó a fantáziám, (picit túl nagy is) és ezért simán bírnék írni egy könyvet. Lehet hogy feltenném a netre az oldalamra, de nem tudom hogy szabad e ilyet csinálni...mert végül is nem az én ötletem. És az meg kivan zárva hogy emiatt kapcsolatba lépjek egy olyan híreséggel mint J. K. Rowling!
2011. aug. 27. 14:45
 1/7 Baliii válasza:
Próbálj meg hasonló történeteket kitalálni, de még se ugyan azt. :)
2011. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha írnál egy hasonlót, azzal nincs semmi baj. De azért azt szerintem te is tudod, ha komolyabb elismerést szeretnél a történeted olvasóitól, akkor egy saját ötlettel kell előállnod.
2011. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálgatok mást kitalálni, de elég nehezen megy...nevek sem jutnak eszembe, meg ilyesmik. Ha elkezdek egy másmilyet írni, nem jön ötlet mi legyen még benne, és hirtelen azon kapom magam, hogy olyanokat írok, hogy levél jött neki a Roxfortból vagy ilyesmi... :) De azért köszi :D
2011. aug. 27. 14:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy vannak olyan oldalak, ahol Harry Potter folytatást lehet elolvasni... ők engedélyt kaptak erre, vagy egyáltalán nem érdeklik őket mit szól ehhez Rowling?
2011. aug. 27. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ún. Fan fictionök, amik rajondók által írt regénykék a már ismert világban. Nincs semmi baj ezzel, és nem kell semmiféle engedély. a 7. rész kiadása előtt olvastam egy "alternatív hetedik részt", ami nagyon jó lett. De annyira jó, hogy még most is néha keverem az abban és az igazi 7. kötetben lévő történéseket. Mondjuk a rajongói regényben Harryből vámpír lesz a történet során, de akkor is :D
2011. aug. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És hogyan lehet olyan fanfictiont vagy mi a fenét csinálni?

Amúgy köszi mindenkinek a válaszát! :) :D

2011. aug. 30. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziaa:D

Mintha csak én írtam volna minden szót, úgy érzem sorstársra bukkantam*-*

Na mesélj, írtál végül fanfictiont? Remélem igen, mert saját tapasztalatból mondom mint Harry Potter fanatikus hatalmas fantáziával, hogy a fanfiction írás teljesen megkönnyít, ahogy kiírod magadból a gondolataid...csodálatos:)

A Merengő a legjobb, remélem kipróbáltad azóta:D

2016. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!