Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem miért nem fájt? Ha...

Nekem miért nem fájt? Ha jobban belegondolok, kellemetlen - nek se mondanám.

Figyelt kérdés

Ma gyantáztam életembe először , vettem gyantagépet, patront és lehúzócsíkokat... mindenkitől azt hallottam és mondta, hogy fájni fog és hogy könnyfakasztó élmény less... felkentem a gyantát, rátettem a csíkot, megnyomogattam, és kicsit féltem ( bevallom ), majd erőt vettem magamon és szőrnövéssel ellentétes irányba lerántottam... az eredmény, semmi.

Fájdalmat nem éreztem, viszont a szőreim kijöttek, ami jó... csak nem értem, ez fáj?

megcsináltam a lábam, bikinivonalat, kezet és hónaljat... gyerekek, most én vagyok ekkora mazochista, vagy valami baj van velem? ez, normális, hogy nekem nem fáj????

23/L


2011. aug. 27. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális ÚRISTEN férges vagy :D
2011. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok, máris virít az IQ - d a képernyőmön :D
2011. aug. 27. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Belédbeszélték hogy mennyire fog fájni, és mikor átélted te magad akkor realizálódott benned hogy ki lehet bírni, és ettől érezhetted úgy hogy nem is volt elviselhetetlen. vagy csak nagyon jól tűröd a fájdalmat.
2011. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig epiláltam, ami tényleg fájt, de a gyanta egyáltalán nem :)

Köszi a normális választ :)

2011. aug. 28. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!