Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, veletek megtörtént...

Lányok, veletek megtörtént már hogy véletlenül kifolyt a mensitek, átütött a nadrágon vagy valami? Kerültetek már ilyen kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Én egyszer a suliban szünetben üldögéltem és amikor felkeltem tiszta vér lett a szék is és a nadrágom is...nagyon gáz volt,rohantam haza átöltözni.A székre meg ne is mondjam hogy hogy reagáltak a többiek... :S
2011. szept. 2. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen de még általánosban. Napközi végén volt, mehettünk haza, a széket otthagytam, nem tudom észrevette-e valaki mert soha nem szóltak egy szót se róla.
2011. szept. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem észrevették... :S Na de nem is ez volt az egyetlen ilyen "balesetem" :P
2011. szept. 2. 02:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer átütött, szék olyan lett, de a nadrágomat nem látta senki, mert szerencsére a táska eltakarta, és utolsó óra volt... A székemmel nem tudom mi lett, még talán pár napig láttam, hogy olyan volt :O Aztán egyszer a nadrágomon ütött át, de mivel közel volt az iskola, így barátnőm meg én megkértük a tanárokat, hogy hadd ugorjak el nadrágot cserélni. Ezeken kívül még többször előfordult általánosban, de azóta szerencsére nem.
2011. szept. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Hhúúú igen , még általánosban. Asszem h utolsó óra volt pont én voltam a hetes kimentem jelenteni de szerencsére nem vette észre senki, elkezdődött az óra a tanár meg pont engem szúr ki h feleljek. Fel álltam a hátam mögött pont fiúk ültek de szerencsére az utolsó előtti padban ültem. Alig mertem fel állni szinte remegtem, de a kezemet hátra tettem úgy próbáltam takarni de szerencsére nem vette észre senki. De olyan piros voltam , meg úgy remegtem annyira szar volt.

Meg egyszer az első padban ültem akkor meg a széken látszódott meg de amikor senki nem figyelt gyorsan letöröltem egy zsepivel.

2011. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor átáztam a suliba mert én olyan vagyok mint a niagara . :/
2012. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!