Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért volt velem ilyen a tanárom?

Miért volt velem ilyen a tanárom?

Figyelt kérdés
Az évnyitó végén hallgattam a Skrillex egyik számát,és azt mondta hogy ilyen zenét nem szeretne többet hallani az iskolában bezzeg a többi ember hallgathatja az AC6DC-t én meg nem hallgathatom a skrillexet.Mivel az a tanár zene tanér szal ő ilyen régi zene hívő -.-.Na szal arról van szó hogy mások hallgathatnak zenét kivéve én. -.-" Most mihez kezdjek?A kedvencem a skrillex és nem fogok rollal lemondani
2011. aug. 30. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zenehívőség, ha valaki szereti a régi nagy zeneszerzők műveit, egyszerűen csak ő még tudja értékelni az igazi klasszikusokat :)

Amúgy szerintem másokra is ugyanúgy rászól, ha neki nem tetsző zenét hallgatnak, csak nem feltétlen akkor, amikor te is ott vagy.

2011. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg bodomot hallgatok, meg lordit, meg cradle of filthet, mind durva metál :D szerintem szard le, mi köze neki hozzá hogy te mit hallgatsz?? meg hogy tilthatná meg hogy mit halgass??
2011. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ezaz.De komolyan csak rám szolt.Mások ott ilyen Pitbult meg hasonlókat hallgatnak.rájuk meg nem szól.Csak egyedül rám aki keményebb hard electrot hallgat.
2011. aug. 30. 11:03
 4/4 anonim válasza:
Én is szoktam zenélni suliban (ChildrenOfBodom, Skillet, MarilynManson, Korn, Slipknot) De rám nemszoktak rámszólni, most leszek 8-kos, aki ismer valamennyire az tudja hogy én ilyen heavy-death-metálos rokker vagyok - kinem állhatom a diszkót meg a többit, de télleg senkit nem zavar csak amikor jön be atnár rámordít hogy kapcsoljamki :D De ez érthető, ofőm olyan volt hogy énektanár, nála is mindig hallgattam a heavy-t , de nemszólt rám... Szal nemtudom miért volt veled olyan, szerintem szard le és hallgasd ugyanúgy....
2011. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!