Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? 23 éves egyetemista csaj vagyok. Van egy tanárom (31éves lesz) akinek nem tudom eldönteni hogy miért csinálja ezt velem.

Figyelt kérdés

Az egyetemen szinte mindenkivel bunkó, meg senki gondja nem érdekli őt.

Van barátnője(plázacica stílusú), akit állítólag szeret meg minden, de mégis máshogy viselkedik velem. Felajánlja hogy hazavisz, holott nem is arra lakik. intim dolgokat írkál sms-ben, face-en. És feltűnően kedves velem. Ő tipikusan ez a bp-i nagymenő férfi, akiknek a lábai előtt hevernek szebbnél szebb csajok. míg én egy vidéki kis csaj vagyok. semmi extrákkal(nincs nagy mellem, nem vagyok egy szépség és még a magassarkútól is kiráz a hideg). tehát teljesen ellentéte a csajának. Mégis mit szeretne szerintetek, vagy csak jó viccnek tartja, és röhög, hogy én bedőlök neki??


2011. máj. 1. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem,hidd el lehet egy olyan rendes visszafogott lányt keres,amilyen te vagy.(feltehetőleg a mostani barátnőjétől megcsömörlött)
2011. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Akkor lehet mégsem csak viccnek tartja... De hát akkor is a tanárom.. és a 8 év korkülönbség nem sok???

Nekem ez olyan fura. Nem tudom mi legyen..

2011. máj. 1. 14:35
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem válaszolóhoz,lehet hogy elege van már a plázacicákból,és egy rendes lányt szeretne..
2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Persze. :-D

Varietas dēlectat. (A változatosság gyönyörködtet.)

Szerintem csak egy kis "kiruccanásra" vágyik.

A helyedben én legalábbis gyanakodnék. Nem is kicsit. Nagyon.


Pedro

2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha te tényleg rendes kis csaj vagy, "semmi extrával" ahogy írod, és nem bízol ebben a don huanban, akkor keress egy másikat, az meg tologassa a plázacicáját, vagy keressen másik lányt. Ne higyj neki szerintem!

Azt gondolom, csak kihasználna aztán dobna, mint egy kiivott tejesdobozt...

Keress egy hasonló rendes kis srácot "semmi extrával" aki hozzád illik, és nem kavar többfelé, csak veled van! :)

2011. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Pedro! Én is ettől tartok, hogy csak egy kis kiruccanás. Vagy unalom űzés miatt... De nem tudom.. Napok óta eten jár az eszem, mert ha tényleg komolyan gondolja, annak örülnék,

de ha csak 1-2 alkalomra gondol, vagy közben jót kacag, ha bedőlök neki... ááá nem tudom Tanácstalan vagyok..Annyira hihetetlen.. hiszen azok a csajok akik utána "csúsznak" 1000* jobb nők...

2011. máj. 1. 14:42
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
nem sok a korkülönbség,simán benne lennék egy olyan kapcsolatban amikor a lány nálam 8 évvel fiatalabb,szerintem fogadd el a jeleket,és esetleg várd meg amíg egyértelműen elmondja mit is akar.
2011. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
14:41 -es válaszoló.. Igen én egy tipikus vidéki csaj vagyok, aki utálja a magassarkút, soha nem jár szoliban, nem festeti a haját 2 hetente, de még műkörme és sincs, ha kell én összeolajozom magam, és nem nyígok hogy olajos leszek... Még az ő csaja, pont az ellentétem.. A srác pedig... mindig zselézett haj, sosem borostás, gazdagok is.. biztos ismeritek ezt a tipikus férfi stílust...
2011. máj. 1. 14:47
 9/26 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom,hogy azt látta meg benned ami másokban nincs,legyen egy kis egészséges önbizalmad:)
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát ha kell a jobb jegy :D
2011. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!