Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok külföldön dolgozni?

Hogy tudok külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ki szeretnék menni,de egyedül nem merek!:-)

Közvetítőn keresztül,vagy esetleg ismerős által!Attól függ,hova szeretnél menni dolgozni!!!

2011. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hova szeretnél menni?

Esetleg tudok segíteni..

2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Tőlem kérdezed,vagy a kérdezőtől,mert nem derült ki!:-) Én Amerikába szeretnék menni,de útitárs hiányában szerintem felejtős lesz a dolog!
2011. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

második vagyok,Mivel a kérdésre válaszoltam,így a kérdezőnek szántam..

Amerikába azért nem olyan könnyű kijutni,mint ahogy sokan gondolják..Oda sok minden kell,hogy legálisan tudj dolgozni,élni.Oda nem megy az,hogy veszel repülőjegyet,és kimész.Főleg most amikor elég válság van ott is.

2011. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. kimész külföldre

2. dolgozol

2011. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne érts félre nem bántásból mondom, sem kioktatni nem akarlak, Téged sem és mást sem. Kérdésebdől ítélve kicsit tanácstalan vagy, viszont ezen az oldalon nem biztos hogy fogsz olyan választ kapni amivel tényleg el tudsz indulni valamerre. Nem tudom hány éves vagy, dolgozol-e valahol, van-e párkapcsolatod, stb. Ha dolgozol, akkor még itthonról volna ideális munkát szállást intézned, ha nincs ismerős akkor macerás, ha felrúgsz itthon mindent és nekiindulsz a vakvilágba, és ha mégse jönne össze...

Idegen nyelvtudás társalgási szinten minimum elvárás, tudd leküzdeni a honvágyadat, tudj beilleszkedni. Ha ezt mindet mérlegelted, és úgy érzed hogy menni fog, akkor Angliát próbáld meg. De a munkaközvetítő cégeket, magánembereket felejtsd el.

2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezen nem nagyon gondolkoztam!Csak szeretnék biztosra menni.A hely annyira nem lényeg!Csak fizessenek és ne legyen elvárás a nyelv!Pl:Magyar brigádokhoz ilyenek.Végül is van állásom itthon, csak ebben a helyzetben itt is kezdenek a dolgok eldürvulni és ennyi pénzért nem érné már meg,hogy kockáztassam az életem,ha ezen még szigorítanak akkor meg végkép nem !!!!Hitelem van és azt fizetni kell!!!
2011. aug. 31. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 17.45 vagyok.

megértem a helyzetedet.

én angliában dolgoztam ott nem volt csak néhány magyar ismerősöm. amerikában vannak a magyar kolóniákban munkák, de oda is ismerős által lehet bekerülni, meg persze kell mininum 300 ezer ft az induláshoz.

azt felesleges mondanom hogy a nyelvtudás, (mégha csak minimális van) előny. az angliai tapasztalataimból azt láttam hogy nagyon kevés olyan hely van ahol nem kellett a nyelvtudás. van ismerősöm aki németben van, festőbrigádban, ő tényleg nem is beszél németül, de dolgozik. nem egyszerű, és csak nehezebb lesz mindenhol munkát találni.

2011. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!