Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, mit szeretnék...

Nem tudom, mit szeretnék dolgozni. Három éve külföldön élek, (23éves) nyelvet tanulok. Szívem szerint hazamennék, Szeretnék egyetemre mennide félek, hogy nem fogom bírni. Ennyi idősen el kéne már döntenem, hogy mi akarok lenni?

Figyelt kérdés
A szüleim kint dolgoznak.Korábban úgy gondoltam,megtanulom a nyelveket,és egy darabig külföldön maradok,dolgozom.Most már úgy érzem,hogy nem szeretnék itt semmit dolgozni.Minden a vendéglátásról szól,nem az én világom.Bár a pénz miatt sajnálom,de utálok itt élni,hiányzik az otthonom.Elegem van ebből a cigányéletből,az otthonomhoz közel szeretnék munkahelyet.Tudom,nem elég csak a nyelvtudás,valamihez érteni kell.Újra kell érettségiznem,hogy felvételt nyerjek.Úgy gondoltam,ha végleg hazamegyek,felkeresek egy pályaválasztási tanácsadót.Kérlek írjátok meg véleményeiteket,személyes tapasztalataitokat.
2010. febr. 12. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sztem az lenne a legjobb ha kinn maradnál szüleiddel,ha hazajössz ők hogy tudnának segíteni neked? Itthon kire tudnál támaszkodni nélkülük? Egyébként a külföldi kintlét miért nem jön be neked, gondolom csak jobbak a lehetőségek mint itt?
2010. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen kérdéseket érdemes inkább a Családi kapcsolatok - Egyéb kérdések kategóriában feltenni,m itt az önismereti kérdéseknél főleg 14 körüliek írogatnak,+ némelyeknek hihetetlen a szellemi színvonala néha, úgyhogy érdemes inkább a másikba írni
2010. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!