Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol megszaporodtak a...

Mindenhol megszaporodtak a kéregetők, vagy csak a mi környékünkön? Győr

Figyelt kérdés

Most nem a belvárosban csücsülő otthontalanokra gondolok, hanem azokra, akik becsöngetnek és vmilyen igazolványt is mutogatva pénzt kérnek. Korábban évente egy-két alkalommal volt erre példa és egy keveset persze mindig adtam is.

De most már, hogy naponta jönnek (sőt volt, hogy alig fél óra különbséggel csöngették végig a lépcsőházat) kezdek dühös lenni. Tudom, tudom gazdasági válság és egyebek, de ennyit és ennyiszer már nem csak nem akarok, hanem nem tudok adni. A kéregetők (jól öltözött középkorú nők többnyire) nem érik be egy sima nem válasszal, hanem próbálnak győzködni, mint a Jehova tanui...

Kezdem unni...

A mi városunkban, a mi lakókörnyezetünkben észlelhető ez a változás, vagy máshol is?

Ti hogyan kezelitek?


2011. aug. 30. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Válaszolj minden kérdésükre kérdéssel.

Kicsi gyakorlat kell hozzá, de majd meglátod jó szórakozási alkalom lesz a hívatlan vendégből :)

2011. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jó lenne, ha szórakozásnak tudnám felfogni... Sajnos nekem inkább megemelkedik a vérnyomásom...

Volt egyébként amikor már nekem is csak valami 150 ft maradt arra a hónapra (de tényleg), ezt mondtam is a nőnek. De még erre is azt mondta, hogy elfogadja köszöni ???

2011. aug. 30. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
vezesd a csengőbe a 220-at :D
2011. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akarommondani a 230-at
2011. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk is nyomulnak a jótékonysági kéregetők. Tudni kell nemet mondani.
2011. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!