Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a nevem?

Nagyon csúnya a nevem?

Figyelt kérdés

Adrienne vagyok és mióta az eszemet tudom, mindig is utáltam:S Azt hittem, hogy idővel talán sikerül elfogadni, de nem sikerült. Egyreinkább zavar:/ Szerintetek is csúnya?


20/l


2011. aug. 30. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

E-vel a végén csúnya.

Az Adrienn okés.

2011. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem különleges neved van:)
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Beliel ***** válasza:
88%

Szerintem is csúnya... a Lekvároskolbászoszsíroskenyérlanygostejjel név sokkal jobb lenne :S


Ez a neved, olyan nincs, hogy csúnya név...

2011. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat ;-)


1.-nek:


Igen, szerintem is gáz az az E a végén :S Mondjuk, nélküle sem tetszik a név, de így még gázabb :D



2.-nak:


Köszi! ;-)



3.-nak:


:D :D :D ez tetszett

2011. aug. 30. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem csúnya

az enyém még szarabb :S

inkább nem is irom le

de én is egész életemben utáltam

amúgy ha ennyire zavar,miért nem változtatod meg?

2011. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves 4. ;-)


Értem :S


Már készülök megváltoztatni :P ...csak kíváncsi voltam/vagyok, hogy mások szerint is ennyire gáz-e, amennyire én gondolom.

2011. aug. 30. 12:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem változtatnám meg, különleges. Szerintem nem csúnya, de nem is mondom, hogy tetszik, mert nekem inkább a magyaros nevek tetszenek. De a helyedben nem változtatnám meg.
2011. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 halibel ***** válasza:
100%
szép a neved :) én zita vagyok :) bár a gyerekeimnek 100% nem magyar neve lesz :) nem írom inkább le, mindenki oltogatni fog. de sztem ne változtasd meg, szép és különleges :) adri:) cuki^^
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20éve a Tiéd, ha szereted ha nem. Kár volna megváltoztatni. Nagyon szép. Sokkal jobb, hogy ilyen különleges, mint ha egy tömeggyártmányú lenne. Nekem is ritka nevem van (Leila) és én sem szeretem, de mások mindig azzal kezdik ha új emberekkel ismerkedek meg, hogy milyen szép. Igaz, ez nem vigasztal attól még, de jobb érzés, mintha utálnám. 17/L
2011. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10 ezer forintért megváltoztathatod.
2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!