Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül semmi?

Miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés

Lenne valakinek kedve beszélgetni velem esetleg :S

21/F


2011. aug. 30. 21:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk.
2011. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Akármibe belefogok nem sikerül, miért van ez? Ha eltervezek valamit a végén miért dől össze mint a kártyavár?
2011. aug. 30. 21:31
 3/49 anonim ***** válasza:
Ha akarsz.
2011. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

<paraszt>

Béna vagy :P

</paraszt>

2011. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

Nem jól állsz hozzá. Mellesleg... kártya.

Olyan ez, mint a póker. Van amikor nincs benne szerencséd, és vesztesz, de van amikor milliókat nyersz. A te döntésed hogy megpróbálod vagy sem. Volt, hogy -szerencsére csak itt neten- 700k-t veszítettem, és napokig nem voltam nyerő szériában, aztán hirtelen minden jóra fordult, és vissza nyeretem, sőt még többet is.

Remélem érted, amire gondolok. :D

Ja, és te jófej vagy, nem szúrsz el semmit. Mások szúrják el. Örök igazság. :D

2011. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Vissza lehet szerezni ha már all in-t dobtam, csak hogy maradjunk a kártyás hasonlatnál.
2011. aug. 30. 21:36
 7/49 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan ugyanazokat a chipseket amiket bedobtál all inbe sose, de másokat igen, lehet hogy többet is.
2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Mármint dehogy sose. Lehet, csak nem sok az esélyed rá, de a remény hal meg utoljára, a gömb hal meg elsőnek. :) Szóval érted. Csak ne add fel.
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Egy hete pörög az agyam készülődtem, tervezgettem, valamit ami végre jobb felé lendítheti az életem, és most az egész kezd összedőlni. Most kb olyan vagyok mint egy motor a nagy teljesítménytől lefulladt. Még csak gondolkozni se tudok azon mi lesz, az egész most olyan mint ha mindent lehúztak volna a wc-n
2011. aug. 30. 21:44
 10/49 A kérdező kommentje:
Hát több mint egy hete, de ez a hét volt a legdurvább.
2011. aug. 30. 21:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!