Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek minden sikerül valakinek pedig semmi?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy az élet egy szívtelen, kegyetlen ribanc. Soha semmi nem sikerül az életemben, semmihez sem értek, nincs jó anyagi helyetem, nincs előnyös külsőm, nincs sok barátom, kapcsolataim... tudom hogy nem vagyok egyedül,

de ott a másik oldal... akiknek mindig minden sikerült, okosak és szépek és minden megadatott... vagy ha nem is minden, akkor néhány dolog, pl. gazdagság vagy szépség.


de valakinek, mint nekem, semmi!!!

miért ilyen igazságtalan az élet??


2010. máj. 27. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

és vannak mások, akik rád néznek (RÁD, kedves kérdező) és irigyelnek téged, mert nekik még annyi sem adatott meg, mint neked.

Én sikeresnek érzem magam. Van úgy, hogy sikerül valami, van úgy, hogy nem. De tudod mit ... ha valami nem sikerül, addig szenvedek, míg meg nem csinálom.

Nem hiszem, hogy sok dologban különböznék tőled, de egy dologban biztosan. Én máshogy gondolkodom, mint te.

2010. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én alapvetően egy kedves, szerény lánynak tartom magam. ennek ellnére:

-túl vagyok 2 műtéten. a második egy olyan dolog volt, ami 14 évesen nagyon ritka probléma (1 éve volt) de még idősebb korban sem túl gyakori.

-ha nem lenne elég, hogy megműtenek ELFELEJTETTEK ELALTATNI. ne tudd meg mit éltem át. kivel történhet ez meg rajtam kívül??? ráadásul a műtét helyének el kellett volna tűnnie fél éven belül, nem történt meg!

-egy olyan bőrbetegségem van, ami miatt minden seb, szúnyogcsípés és pattanás után barna heg marad. a hátamon és a dekoltázsomon összefüggő sötétbarna foltok vannak, nagyon sok, a pattanások miatt. lehet hogy nem hangzik annak, de borzalmas, hiszen lány vagyok. szeretnék csinos ruhákban járni, de csak olyan pólóban járok, ami totál rászorul a nyakamra, nehogy meglássák hogy nézek ki. nem is beszélve arról, hogy amit régebben legjobban szerettem a nyárban, a balatont mostanra a legnagyobb rémálmom a hegek miatt!

-egészségügyi problémáim vannak ami nem függ össze az előbb leírtakkal.

-szemüveges vagyok és sorolhatnám tovább. de bezzeg azok akik megérdemelnék, hogy ilyen problémáik legyenek, teljesen jól megy nekik minden. nem sajnálom tőlük, de szeretném ha nekem is kevesebb problémám lenne. persze mindenkinek vannak problémái és lehet, hogy nektek ezek, amiket leírtam meg se kottyannának de nekem megkeserítik az életemet. ennek ellenére boldognak tartom magam. olyan családom van aki nem mindenkinek adatik meg. ebben pl szerencsésnek tartom magam. ha másom nem is de az arcom egész szép és állítólag gyönyörűen éneklek :) próbáld te is megkeresni a jó dolgokat az életedben :)

2010. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16.25-ös vagyok és elfelejtettem 15/L. kicsit ellentmondásos amit leírtam így utólag visszaolvasva, szóval általában boldognak érzem magam, de ha belegondolok a rossz dolgokba, mindig rossz kedvem lesz...néha még az életkedvem is egészen elmegy, de én mindig abban bízom, hogy egyszer jobb lesz. mondjuk ez nem a legjobb felfogás...
2010. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!