Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Milyen ajándékkal lepjem meg a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 3 éve ismerjük egymást és elég sok ötletet kilőttem és most ötlet-válságban vagyok :S Vettem már neki könyvet, kedvenc mesefigurájával párnát, gravírozott kulcstartót, ékszertartót, mozijegyet, színházjegyet, közös kép goblein keretben amit én csináltam..hirtelen nem jut eszembe más...a bizsut nem szereti.


Tudnátok esetleg valami ajándék ötletet mondani mondjuk olyan 3 ezer forintig? köszi :) Olyan ötletek is lehetnek ami mondjuk egy kiállítás, vagy más program:)


1000 hála!


2011. aug. 31. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem vidd el étterembe :D Mondjuk vacsira, vagy ha ő is olyan, mint anya, hogy este már nem eszik, akkor ebédelni :)

Vagy te magad készíts neki valamit! Verset v vmit xDD

Jól van ezt nem gondoltam komolyan de étterembe elviheted ;)

2011. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet! :)
2011. aug. 31. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, elvitted? :D És, milyen volt? Mit ettetek? :D
2011. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem, mert sajnos eléggé távol lakunk egymástól, de egy suliban tanulunk és jövőhéten szerintem meglesz az ünneplés! :) Írok majd, köszi az érdeklődést!
2011. szept. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!