Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha utánvéttel postázok, akkor...

Ha utánvéttel postázok, akkor abból nekem származhat károm?

Figyelt kérdés
Teszveszen megnyerte az aukciómat egy hölgy, és annak ellenére, hogy ajánlott postázást tüntettem fel, most még is utánvéttel szeretné,mivel nagyobb pénzről van szó...Nem postáztam még így.Annyit tudok, hogy nekem utólag hozná a postás a pénzt, de lehet nekem ebből valami károm mégis?Át lehet vágni valahogy?Van valami hátulütője azon kívül, hogy később kapom meg a pénzt.
2011. aug. 31. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami hátrányod lehet belőle, hogy ha nem veszi át a csomagot, mert meggondolja magát, akkor bebuktad a postaköltséget (ami jóval nagyobb, mint a sima ajánlott küldeményé)
2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy származhat. Ha nem veszi át, buktad a postaköltséget, ami em kevés utánvétnél. Küldje el neked előbb a postázás díját, utána add föl utánvttel.
2011. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha teszveszezel ne légy ennyire bizalmatlan,ilyenkor meg kell nézni mennyire értékelték pozitívan,negatívan,ha sok rá a panasz akkor van miért izgulni,de ha rávágsz egy semleges értékelést mivel nem hajlandó úgy megvenni a terméket ahogy az aukciót leütötte,és te nem adod neki utánvétellel akkor is teljes mértékben neked van igazad.
2011. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!