Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utánvéttel küldhetek csomagot?

Utánvéttel küldhetek csomagot?

Figyelt kérdés

Az interneten hirdetett ruhákat utánvéttel szeretnék kérni.Sima levélként már postáztam így,de csomagként még nem adtam fel.

Csomagként is fel lehet adni utánvéttel?S mennyibe kerül kb?

Milyen papírt kell hozzá kitölteni?Mert én mégcsak a zölddel postáztam mindig.De az nem utánvétteles volt.


2011. okt. 10. 08:09
 1/7 anonim válasza:
2011. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én adtam fel így már egy cipőt amit vaterán árultam, 1200 ft-plusz volt azt hiszem, nem fizettem ki a vevő fizetett annyival többet a cipőért persze ezt előre mondtam neki, tehát csak kitöltöttem a papírkát, feladtam, és pár nap múlva hozta a postás a pénnzt.
2011. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-n
2011. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is adtam már így fel,de csak sima levélként,mivel egy kis dobozba betettem.De most mivel sok a gyerekruha így a csomagba kell vinnem s ez nem tudom,hogy működik.Mit kell kitölteni milyen papírt hozzá,hogy utánvétteles legyen?
2011. okt. 10. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A postán a kis ablaknál adtak ki nekem egy papírkát, név cím, feladó neve, címe stb. Amúgy fel lehet adni ajánlott levélként is két kilós súlyig még akkor is ha dobozba teszed, így olcsóbb, igaz utánvételesnél nemtom, postán mindent elmondanak, macerás az egész , én át is állítottam a vaterás cuccaimat, és már nem engedem az utánvétes vásárlást.Ha kell neki ,úgy is utal előre.
2011. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az,hogy olyan bonyolult s gőzőn nincs hozzá,főleg ha állnak az ablaknál nem igazán fognak ott velem foglalkozni.

Majd valahogy remélem elboldogulok,köszönöm a választ!


Szép napot!

2011. okt. 10. 08:36
 7/7 A kérdező kommentje:
MENTEK A ZÖLD KEZECSKÉK!!!!!!
2011. okt. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!