Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem és ismerősei...

Mi történik velem és ismerőseimmel? (paranormális)

Figyelt kérdés

mostanság elég fura dolgok történnek velem az elmúlt idő során.2005-6 körül amikor kb 12 éves lehettem játszottam 1 olyan nevű játékkal hogy:Scary maze game amit ha végíg játszol megjelenik az ödörgűzőből az ilyesztő nő arca(a filmet elvileg megtörtént eset alapján csinálták).a játéktól elég rendesen megijedtem mert véletlen max hangerőn játszottam vele és 3-4 hónapig nem tudtam aludni.>>>> az esetek leginkább 2007 be kezdődtek amikor az utcánkba lévő ilyesztő romos elhagyatott házba jártunk 4 haverommal több alkalommal.valamelyik alkalomor halottam az 1ik haverommal fura csoszogó hangokat és nem tudtuk mi az a hang erre meg kérdeztük a haveromat hogy nem járkált e arrafele. monda hogy nem.lenéztünk és fura kúszó nyomokat láttunk a bejárati ajtón kifele vezetve(mivel koszos volt az egész ház).2008-9 megnéztem 1 videót aminek a neve:ghost caught on tape amibe elkezd hintázni 1 szék és hírtelen feléd kúszik az ördőgűző arca.2011>idén ültünk kinn ketten haverommal sinek melletti füves részen olyan 21-22 óra körül amikor hírtelen láttam 1 kúszó alakot fölfutni 1 dombra,haverom azt hitte hülyítettem. 2 hónapra rá szombaton viharos idő volt amikor szintén láttam azt az ilyesző alakot csak más helyen.akkor már tiszta pánik beteg voltam. következő héten szombaton vissza mentünk ugyan oda a helyre és ugyanúgy viharos idő volt. 1x haverom megszólal:te hallod mi mozog ott a fűbe.1 kúszó alakot láttunk ami nagyon gyorsan kúszik felénk.2 hétre rá szombaton szintén ki mentünk de akkor már hárman voltunk. én akkor nem láttam de aki még nem látta velünk megszólal:ba+ mi van ott a füvek között?. most elözö héten kinn voltam 1 csaj ismerősömmel.pont ilyesztő dolgokról kezdtünk mesélni,én elmondtam a történetemet és hírtelen hideg szél kezdett el fújni szépen folyametosan gyorsabodott a szél.a csaj a történetem hallatára megilyedt és mondta:hallod én félek mennyünk már innek, elmentünk és valami fura hangot halottunk, kiértünk az ilyesztő részről és hírtelen sikítást hallottunk az ilyesztő hej felől(tiszta olyan hangja volt mint a Ghost caught on tape videóban).elkisértem utána a csajt,elidultam haza fele az ilyesztő hej mellett mert az volt a rövidebb út.1x hallottam 1 suttogást és azt mondta:nézz hátra,(csaj neve) figyel téged,és figyelt. késöbb amikor a vége fele jártam hírtelen hangos motoszkálásokat hallottam,hírtelen valami megkarmolt és hazafutottam, vártam a csaj msn en mert mondta hogy ha 22:12 re nem vagy otthon kimegyek érted a dombra.msn re visszatérve én fenn voltam de a csaj nem.kinéztem az ilyesztő helyre és ottsevolt. másnap rámír hogy ő elájult és másnap meghalt a nagymamája.

attól fékel hogy ez így folyamatosan csak rosszabbodik.


2011. aug. 31. 15:21
 1/4 anonim válasza:
60%

Hiszek neked.

Szerintem hagyd azt a hülyeséget hogy valami filmnek köze lehet hozzá mert lehetetlen.

Velem is voltak ilyenek.

Azt tanácsolom:

-óvakodj az éjszakától!

-Mindig legyen nálad fegyver! (kicsi, könnyen hordozható, könnyen elővehető és használható. Pl.: bicska)

-Nem mászkálj egyedül! (min 3 személy)

-Hidd el amit látsz és ne keverd össze a fantáziáddal!

-Ha a szüleid nem hisznek az ilyesmiben akkor ne szólj róla nekik, mert az hátrányos lenne a számodra!

-Ne úgy fogd fel ezt az egészet mint egy játékot, mert csak 1 életed van!

-Győződj meg róla hogy nem-e szivatnak de ez nem valószínű.

Figyeld meg a szokásait, hogy hol szokott tartózkodni és jegyezd fel a gyengepontjait.Ha mindez megvan állíts neki csapdát, de vigyázz vele mert neki is van esze! Bele ne ess az ő csapdájába!

A LEGFONTOSABB pedig hogy hozz össze egy csapatot mert egyedül semmire sem mész!


Paranormális jelenségek léteznek!

Én is tapasztaltam már ilyeneket.

ha téged akar, tudnod kell róla.


Egyenlőre ennyit tudtam segíteni.

csinálj róla leírást nekem hogy még többet tudjak segíteni! Hogy néz ki, milyen magas, milyen az arca, tud e repülni, csak te látod-e, minden info hasznos!

2012. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ez nagyon durva! Most is történik veled ilyen? Mert ha igen, akkor adj valami info-t arról a lényről és lehet tudok segíteni! Velem is történnek furcsa dolgok és hiszek neked Mikor ezt a történetet elolvastam, kirázott a hideg. Tudod mi a furcsa? Én is játszottam azzal a játékkal és velem is történt valami furcsa. pl. hangokat hallottam mászkálást de azé ez durva!! :O
2012. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt a játékot csak videóba láttam amikor más játszott vele de akkor is megiettem!könnyű a játék és nagyon picik is játszanak vele és ez nem jó mert hát...akár kicsit komolyabb baja is lehet...
2012. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en lattam azt a videot hogy a szek elkezd hintazni es jon a fej!! ugrottam is egy kicsit ijedtemben, ugyanaz a fej mint ami feljon a maze jatek vegen. en soha nem jatszottam vele de nem is akarok!
2013. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!