Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Valakinek lenne ötlete...

Üdv! Valakinek lenne ötlete erre a paranormális probléma megoldására? Mert ha igen, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

A sztorim,ami ugyan nem olyan ijesztő,de azért nem is ártalmatlan.

2005-ben költöztünk ebbe a házba,a szüleim válása miatt,na meg anyám visszavágyott a szülőfalujába.Valahogy a kezdetektől idegenkedtem a háztól,mivel elég furcsa dolgok történnek itt.Mára már kissé hozzászoktam,viszont egyre sűrűsödnek az ilyen dolgok mostanában.Egyszer előfordult,hogy éppen olvastam,és felnéztem egy pillanatra,mert egy fura hangot halottam,de sehol senki,és mire visszanéztem,a könyv eltűnt a kezemből,és egy furcsa,üres füzetet tartottam a kezemben.Végiglapoztam,de üres volt.Nem értettem a dolgot,és eltettem a polcra,aztán mivel már késő volt,elmentem aludni.Pontban éjfélkor felébredtem,és kómásan kicsoszogtam a konyhába inni.Amikor visszaértem,egy nő állt az ajtómban,1700-as évek beli ruhában (legalábbis azt hiszem).Kissé meglepődtem,de az arcát nem tudtam kivenni,mivel kissé sötét volt.Ezek után minden éjjel pont éjfélkor felébredek,és látom a nőt.Az a furcsa,hogy néha dúdolni hallom,valami furcsa,szomorkás dallamot.Amikor egyedül vagyok,hallom hogy a nevemet suttogják,a hajamat elsimítják az arcomból,a vállamra teszi valaki a kezét,a tükörben árnyékokat látok,valaki mászkál a szobákban,a folyosón,elhúzzák a függönyt,a billentyűzet önálló életre kel,és furcsa,értelmetlen szövegeket ír ki,aztán eltűnik,mintha sohasem lett volna ott,a macska megbolondul,és össze-vissza szaladgál a szobámba.Viszont ami a leghátborzongatóbb,hogy a születésnapomon mindig sokkal több furcsaság történik,és már kezdek kissé félni attól a naptól.Tavaly például félóránként a kezembe került egy régi könyv,amiben alá voltak húzva bizonyos szavak,de amikor leírtam őket,pár perc után eltűnt a könyv is,és a papír is,amire a szavakat lejegyeztem.Fél óra után egy füzet,aztán egy régi kép,amin a titokzatos nőt fedeztem fel,viszont az arcát itt sem láttam,mert egy homályos paca volt egész.Aztán éjjel 11 órakor a fürdőben levő tükörben láttam valakit.Egy fekete ruhás,fekete kalapos sápadt férfit,aki felém nyúlt és megfogta a vállam,mire én megfordultam,de sehol senki.Visszafordulva a tükörben sem volt senki,csak egy repedés éktelenkedett rajta,ami nem volt ott,reggelre viszont az is eltűnt.Július 27-én volt a születésnapom,és akkor is egy elég rémisztő dolgot éltem át.Hirtelen felébredtem,mivel fáztam,pedig elég meleg volt az éjjel.Halottam hogy valami kaparászik az ágyam alatt.Kikászálódtam az ágyból,és benéztem alá,még világítottam is a telefonommal,de semmit sem láttam.Felálltam,és akkor valami rátekeredett a lábamra.Még a vér is megfagyott bennem.Aztán megrántotta valaki azt a vackot ami valami kötél lehetett,és elkezdett húzni,de össze vissza,hogy a végén teljesen ki lett dörzsölve a bokám.Aztán egy csapásra vége lett.Eltűnt,mintha soha nem lett volna ott.Próbáltam magam meggyőzni,hogy csak egy rossz álom lehetett,de reggel ezt már nem tudtam bemesélni magamnak,ugyanis a bokámon látszódtak a dörzsölés nyomai.Vajon miért történik ez velem?


2011. aug. 22. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!Bocsi,de szerintem álmodtad!!!!Zörejek még csak csak,de alakokat tuti nem láthattál!!!!Amúgy az agy kifürkészhetetlen,így mivel nagyon rá voltál állva kezdettől fogva a "házra",így bocsi a kifejezésért "bemesélted" magadnak,& max. képzelgés,képzelet lehetett....

Zörejeket én is szoktam hallani,de csak a bútor öregedése miatt vannak!

2011. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor a sebeket a lábamon mivel lehet magyarázni?
2011. aug. 22. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak,& foltok is,de valószínűleg magadnak okoztad,vagy beverted valahova!Nem vagyok szkeptikus,& én is hiszek a halál utáni örök életben,viszont szellemek nincsenek,vagy ha mégis,akkor nem bántanak senkinek sem!!!!!!Pt 3:19-21

Nagyon sok példát tudnék írni!!!!

2011. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd a Naplót és a Szellemírtókat.
2011. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem csak kitaláltad az egészet vagy bebeszéled magadnak... a felét sem olvastam el... arra nem lepődsz meg hogy eltűnik a kezedből a könyv és egy üres füzet lesz a helyén?! én már kifutottam volna a világból...

Nekem tényleges tapasztalataim vannak paranormális jelenségek kapcsán.

2012. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Álmodtad....simán lehet,a sebek a lábadon meg lehet azért van,mert mozgolódsz álmodban (mivel rémálom ez elég valószínű)
2013. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szkeptikus, mondjuk sose volt még semmilyen paranormális élményem. De szerintem ezeket csak beképzeled magadnak. Vagy csak egy kis színt akarsz vinni a Gyakori Kérdések olvasóinak pillanataiba... Lényeg a lényeg, most komolyan, ahogy előttem is mondták, ha egy könyv pölö eltűnik a kezedből, te csak megvonod a vállad, hogy "Jól van, megesik, keine Problem."? Vagy valaki az éjszaka közepén egy 300 éves maskarában áll az ajtódban, és néha még koncertezik is, morbid dallamokat dúdolva?! Hallod, sírva futottam volna ki a házból, ha ilyeneket tapasztalok! De szerintem mindenki. Ha bele gondolsz, ezek elég szokatlan és igencsak hihetetlen dolgok, amiket leírtál, amitől borsózik az ember háta még olvasás közben is. De te ezeket úgy írod le, mintha alig-alig sz*rtad volna össze magad...
2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Pontosan amit az előzőek mondtak...én csak elolvastam és remegnek a kezeim miközben ezt írom...nem merek csendben ülni, megy az zene a szobába..másodpercenként nézek bele a tükörbe nem-e látok valakit magam mögött...egyfolytában reszketek és te ezt úgy meséled el, mintha azt mondanád, hogy lementél a közértbe és nem volt kenyér. A tükrösnél felsikoltottam. Biztos, hogy mindez nem történt meg veled, mert kortól, nemtől függetlenül egy ember sem reagálna ezekre a dolgokra ilyen hideg vérrel, maximum álmokban/képzeletben, bármennyire is mondja az ember, hogy nem ijedős.
2014. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
te szivsz valamit?Van még ?
2015. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ide már Dean és Sam Winchester kell XDDDD
2015. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!