Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek önmagam? FONTOS!

Hogyan legyek önmagam? FONTOS!

Figyelt kérdés

sok helyen látom hogy azt írják hogy:-ne törődj a múlttal csak a jelenben élj. ne érdekeljen más véleménye.

ez biztos hogy így kell,de mondani könnyű,de megtenni...nemtudom. félek hogy amit mondok az másnak nem fog tetszeni. a megfelelés hajt engem,pedig nem kéne. de ezt le akarom győzni. mit tegyek?


2011. aug. 31. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre csak ennyit tudok mondani,Légy önmagad ne érdekeljen más,ne akarj meg felelni másnak.Tedd azt amit jónak látsz.
2011. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor küszködöm ezzel a problémával és gyakran nem is megy és inkább azt mondom amibe biztos vagyok, hogy "megfelel".
2011. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nehéz ://:(
2011. aug. 31. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer menny ki az utcára úgy ahogy te jól érzed magad. ( itt a ruhákra célzok). Menny el így suliba és viselkedj úgy ahogy neked tetszik. Figyeld a pozitív visszajelzéseket. Ha bejön utána már nem gondolkodsz ilyeneken. :)
2011. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az vagy,amit gondolsz magadról! Észrevettem,ha sétálok az utcán kiöltözve,de búslakodva,szégyenkezve,félve,észre se vesznek.De ha ugyanabban a ruhában,vagy rosszabban végigsétálok az utcán,úgy hogy nem érdekel hogy nézek ki,csak azt képzelem,hogy egy modell vagyok,vagy ahol épp lenni szeretnék,elképzelem,hogy tök boldog és elégedett vagyok,rögtön megnéznek és utánam fordulnak az utcán.A pozitív kisugárzás a fontos!Azt mondják az én külsőmmel nincs probléma mégis önbizalomhiánnyal küzdök néha,tudok szürke egér,de egyéniség is lenni.Elsősorban önmagad kell elfogadnod!Olvass önismeret fejlesztő könyveket, pl. ezt: [link] vagy Müller Péter Örömkönyvét, vagy Napoleon Hill könyveket pl. [link]
2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm !!!:)
2011. aug. 31. 21:21
 7/7 anonim válasza:
Nem jó az ha mindenkinek meg akarsz felelni. Először is azert, mert ugyse tudsz. Masodszor meg kicsit stresszes hogy folyton az jar a fejedbe vajonezt jol csináltam? Probalj laza lenni. Törödj a barataiddal. Aki a legközelebbi barátod, mellette biztos hogy önmagad vagy. Legyen önbizalmad, legalábba egy kevés. Akik szeretnek, ugyis önmagadért szeretnek.:)
2013. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!