Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy önmagam...

Mit tegyek hogy önmagam legyek a suliban? FONTOS!

Figyelt kérdés
van 3-4 lány akivel nagyjából jóba vagyok de nem tökéletesen és ha nem vagyok önmagam nem lesznek barátaim. meg a fiukkal is beszélgetni,mert nem akarok beégni,nem szeretek a figyelem középpontjába lenni. kérlek mit tegyek? önmagam akarok lenni,de van akiknél tudok de kérlek! most mentem középiskolába és kellenek a barátok :'(
2011. szept. 5. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
"van 3-4 lány akivel nagyjából jóba vagyok de nem tökéletesen és ha nem vagyok önmagam nem lesznek barátaim" WTF? Ezt ha ők mondták, sz.ard le őket, ne haverkodj a pórnéppel! :P AMúgy ne stresszelj azon, h ki bír, és ki nem, mosolyogj sokat, és fogadd el önmagad, ahogy vagy, mert belőled csak egy van... Közhelyes egy kicsit, de ez van. :)
2011. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mindenkinek sok barátja van és tudják önmagukat adni. de nem értem én mért nem? :'((
2011. szept. 5. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

mert nem fogadtad el magad, és nincs önbizalmad.

szóval szerezz önbizalmat. Elöször is, sportolj sokat, érj el sikereket. Az ad önbizalmat. És hidd el magadról, hogy király vagy. És ha te kifelé azt mutatod, hogy király vagy, akkor ők is elhiszik. De azé ne légy egoista. Meg engedd el magad, tudd magadról, hogy te igazából jóarc vagy.

2011. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!