Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki minek örülne 18. szülinapi...

Ki minek örülne 18. szülinapi ajándéknak? Segítség ( tovább lent )

Figyelt kérdés

A nővérem most lesz 2 hét múlva 18 éves, és nem tudom, hogy mit vegyek neki. Olyan 4000Ft.- -ig lévő ajándékra gondoltam. Ti mit kaptatok, vagy minek örülnétek?

Nem annyira hord nyakláncot.. Tehát az kilőve, vagy esetleg óvatosan megkérdezem tőle, hogy nem -e hordana, mert akkor esetleg testvér nyaklánc lehetne... Én arra gondoltam, hogy előhívok róla egy képet, és azt bekeretezem, és azt adom neki.. Na ez milyen ötlet? :)

Segítsetek lécci, köszi előre is :$

13/L *-*


2011. aug. 31. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy idő mikor szerettem, de most már nem szeretem az ajándékozást, sem adni sem pedig kapni. Van amikor szükségtelen dolgot kapok vagy nem tetszik az ajándék. Esetleg én izzadom le az agyam, hogy mit vegyek, valyon tetszik-e majd az ajándékozottnak.

Nekem személy szerint jobban bejönne az, ha valaki mondjuk a születsénapomon átölelne, és kimutatná azt, hogy szeret és tisztel. Na és a szeretet pénzbe sem kerül. :D

Persze embere válogatja, hogy ki minek örül a legjobban. Már elmúltam 18, ha jól emlékszem nem volt semmi extra a születésnapomon, talán még torta sem. Felköszöntöttek, átöleltek, láttam, éreztem, hogy nem nyűgből vannak velem, hanem szeretetből. Ez nekem mindennél többet jelentett.


21/F

2011. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy a kép szerintem jó ötlet. De inkább olyan kép amelyiken mindketten rajtavagytok, mert mindig eszébe jutna róla, hogy kitől kapta. Ha gondolod kapd el valahol, van még 2 heted, hogy szeretnél vele egy közös képet. Talán nem jön rá, mire készülsz. :)
2011. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok. Az én születésnapom is közeleg, valószínűleg pár nappal a nővéredé után lesz. :)
2011. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem már az rohadt nagy ajándék lenne ha megint 18 éves lehetnék :)

24/f


bocs a kérdés és a leírás egészen másról szól,én a kérdésre válaszoltam

2011. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kép jó ötlet csak ketten legyetek rajta. Vagy gravírozott karkötőt.
2011. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor egy közös képet hívatok elő. Majd csinálunk egy közöset. Csak azt nem tudom, hogy mennyi idő kb. még előhívják? Mert keretet majd veszek, és beleteszem. De egy képelőhívás mennyi idő?:) Köszi előre is

És mindenkinek a választ, aki hasznosat írt!! :)

2011. szept. 1. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első három vagyok.:D


Már régóta nem hívattam elő képet, így nemtudom pontosan mennyi idő, de nem hetekbe telik az biztos. Szerintem legkésőbb 2-3 nap alatt megvan, de lehet valahol vállalják 1 órás határidőre is, de azért kicsit többet kell fizetni. Menj el arra a helyre ahol elő szeretnéd hívatni, ott pontosan meg tudják mondani.

Ha pedig digitális kép, akkor vannak olyan helyek, ahol azonnal ki tudják nyomtatni megfelelő fotópapirra. CD-n, memóriakártyán, pendrive-on elviszed, vagy pl. telefonról Bluetooth-on is el lehet küldeni a gépükre.

2011. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10 perc alat is keszvan :)
2011. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aha,oké. Köszi nektek még egyszer :) (L)
2011. szept. 2. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én nagyon örülnék ha fényképről lerajzolnának *-* mi is adtunk ilyen ajándékot és nagyon tetszett az illetőnek.(mi is 18.-ik szülire adtuk (:)


13L

2011. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!