Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Segítség! Mit kérjek ballagási...

Segítség! Mit kérjek ballagási ajándéknak a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Az anyukám swarovski karkötőt akar adni, de én nem vagyok ékszeres, és félnék felvenni...mit kérjek ami "maradandó"!!!(50 ezer körül)
2010. ápr. 4. 11:23
1 2
 1/12 Bandeee ***** válasza:
100%
egy Sherpa robogót.. nagyon praktikus
2010. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzt kérek :) Tudom, hogy nem maradandó, és nem szép ajándék, de legalább arra költöm, amire igazán szeretném.
2010. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, valami olyat ami a kedvenc időtöltéseidhez tartozik.
2010. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is pénzt kérek... most semmi konkrétat nem tudnék mondani nekik, úgyhogy majd később eldöntöm hogy mit veszek belőle. :)
2010. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen kapott pénzel mindig úgy vagyok, hogy nem költöm el végül semmire. Már lassan 200 ezer forintom lesz az ilyen innen-onnan kapott pénzekből. Legalább jogsira elég lesz.

16f

2010. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

valami olyat kérj, ami praktikus vagy amire már régóta vágysz...nem tudom, ált sulis vagy gimis ballagás :) de nekem ált sulis után a mobiltelefon volt a legnagyobb ajándék amit kaptam,gimis után pedig egy laptop, amit magammal vihetek bárhová, egyetemre,koliba, stb., és itthon sem kell az öcsémmel veszekedni a gépen, mint azelőtt :)

ha most megint valami nagyajándékos ünnepem lenne, akkor egy elektromos gitárt kérnék, amit legközelebb a névnapi pénzt sajáttal kiegészítve tudom csak megvenni...

biztos van neked is olyasmi, amire régóta vágysz...vagy ha nem tudom, mit szeretnél, akkor tedd félre a pénzt egy borítékban addig, amíg nem lesz valami,amit nagyon szeretnél megvenni :)


20/L

2010. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elírásokért bocis, értsd jól 8)
2010. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam, hogy ne vegyen senki semmit, főleg a szüleim ne, amúgy is egy csomó kiadás az egyetem, nkább arra tegyük félre. A rokonoktól persze így is kaptam egy nyakláncot, mások meg inkább pénzt adtak, hogy vegyek belőle ékszert magamnak. Abból vettem egy szép fehérarany gyűrűt.
2010. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

16:11

Azzal egyetértek, hogy inkább az egyetemre költsék a pénzt ne kisebb apróságokra. De herótot kapok az ékszer ajándéktól. Pénzt nem adnék ki érte, főleg aranyért egy fillért sem.. fújjjjjjjjjjj

2010. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16.11 vagyok. Én is azért vettem fehéraranyat, mert a másikat nem szeretem, és így jobban is örültem neki, hogy saját magam választhattam. Azt azért mégsem mondhattam legközelebb, hogy nem vettem semmilyen ékszert a pénzből, ha már arra adták. Így viszont mindenki jól járt, nekik is tetszik a gyűrűm.
2010. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!