Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy itt mindig...

Jól látom, hogy itt mindig délkörül vannak a legpihentagyúbb kérdezők?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindig vannak...
2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ízlett az ebéd ?
2011. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%

ezt még nem figyeltem meg hogy hányóra felé vannak a legtöbben.

biztos azért dél körül vannak mert ettek és a vér nagy része az agyuk helyett a gyomrukban van hogy megemésszék a kaját. :) ez persze nem komoly

2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A statisztikád nem helyes , itt teli van idióta kérdésekkel.

A pihentagyúakat szeretem ( olyanok ,mint a tiéd ). :)

2011. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is az ilyeneket szeretem :-) Délelőtt többnyire a "mit főzzek" és "hogy fogyjak" a téma, szerintem a délelőtt a házi tündéreké. 11-szokott általában megkezdődni az ámokfutás a szerelem-szex, ezotéria és humor rovatban. Szerintem a java fiatal, sőt kiskorú, ilyenkor férnek géphez.
2011. szept. 1. 12:52
 6/8 A kérdező kommentje:
*11-től szokott...
2011. szept. 1. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 40-es pasi vagyok , munka közben (helyett) olvasgatom őket. Némelyik , olyan sötéteket , tudatlanokat kérdez , hogy nem állhatom meg hülye válasz nélkül.

Biztos , hogy a legtöbb gyerek , tini. Elborzaszt néha a helyesírás , de bevallom jókat szórakozom.

Kedvenc témáim az UFO , szellem , szex.

2011. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És megkezdődött az iskola , kevesebb lesz a déli kérdés .

Az alapkérdésedre a válaszom , hogy a fiatalok akkor keltek és mindjárt a számítógéppel indítanak . Először végigkommentálják a fészbukot , majd feltesznek néhány hülye kérdést . :)

2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!