Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A postán sima levélként való...

A postán sima levélként való feadás is van olyan biztonságos, mint az ajánlott?

Figyelt kérdés

Anyukám szeretne nekem feladni egy felsőt levélként (movel nem tudok érte most hazamenni, azonban nagyon kellene), de nem tudjuk, hogy elég lenne simával feladni, vagy ruházzunk be ajánlottra.


Nektek mi a véleményetek?


2011. szept. 2. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen ajánlott.
2011. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott, és úgy sem biztos. Az én csomagomból kilopkodták ami kell, majd a maradékot küldték tovább a címzettnek. Mindezt 4800 Ft postaköltségért!!!

De horror történeteket lehet hallani, pl. kiették a csokit és csak a papírját küldték tovább és hasonló.

A posta címerállata a szarka lehetne.

2011. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ajánlott. De a legjobb a tértivevény. Az a tuti.
2011. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen ajánlott legyen. De a legtisztább az ha elsőbbségi így biztos hogy biztonságban fog oda érni!
2011. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ajánlott elsőbbségi
2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Én dolgoztam postán, soha nem károsítottunk meg egy levelet sem, mindig az volt a cél, hogy minél előbb az ügyfélhez kerüljön épségben a levele, csomagja...

Én adtam már fel simán, sőt, kaptam is már simán levelet, nem volt gond.

De biztonságosabb az ajánlott, mert úgy utána lehet járni az azonosító szám alapján, ha elkeveredne, hisz csak az nem hibázik, aki nem dolgozik...

2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ha van közvetlen járat, miért nem adja oda anyukád egy buszsofőrnek, vagy kalauznak a felsőt, és te kimennél érte az állomásra? Olcsóbb (néhány száz forint) és hamarabb megkapod.
2011. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darcy01 ***** válasza:
100%
Én elég gyakran adok-veszek a tesz-veszen és még soha nem volt gondom a sima levelekkel. De a fentieket olvasva lehet, hogy csak szerencsés voltam?
2011. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy még egy pozitívat említsek, volt olyan, hogy elsőbbségi nélkül ideért hozzám egy nap alatt a levél.

Ez nagy meglepetés volt nekem is.:)

2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajánlott, azt nem merik annyira bacogatni. Bár nekem már ajánlottam is volt olyan, hogy eltüntették, aztán kihozta a vizsgálat, hogy "levélszekrény útján kézbesítve", majd két hét múlva valóban megérkezett. Szóval ennyit arról, hogy mennyire korrektek az utánanézésben is. Ha levélszekrény útján már kézbesítették, akkor hogy a bánatban hozták ki még egyszer később?
2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!