Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék filmet csinálni,...

Szeretnék filmet csinálni, (házilag), és szeretnék kisebb robbanásokat csinálni, ezt hogyan csináljam nagy költségvetés nélkül, és persze úgy hogy biztonságos legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiabáld hogy: BUMMM BUMMM!!! Jó hangosan. Közbe meg durrogtassál ki lufikat. Ha nagyon merész vagy, akkor közben kifogyott reklámgyújtóval szikrákat is csinálhatsz. Mondjuk ez már a veszélyes kategóriába tartozik, 12-éven aluliak számára csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott.
2011. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem te csinálod Brad Pitt új filmjét kőbányán?
2011. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de normálisat vártam nem azt hogy "bum bum bum lufi durrantás :/ Azt meg nem értem mi az a kifogyott reklámgyujtó
2011. okt. 12. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó estét!


Nem tudom még mindig készíted e a filmedet, de én azt hiszem tudok segíteni, a jó szerencse kívánsága mellett!

Szóval, arról van szó, hogy van egy program, amit én is filmkészítéshez használok.

A neve Adobe After Effects, talán ismered. Ezzel a programmal lehet robbanásokat csinálni, de mivel gondolom nem vagy túl nagy szakértő ilyen téren, ajánlom hozzá az Action Essentials nevű kiegíszétőt, amiben kis .quicktime filmekcskék vannak, vértől, 100 féle robbanásig, és 110%-osan élethű, csak jól kell odarakni és semmi költségvetés az egész.


A hangot pedig, így raksz hozzá: Google --> explosion sound effect, letöltöd a Wav fájlokat és Vegassal, vagy Windows Movie makerrel hozzá igazítod.


Sok szerencsét kívánok a filmedhez és ha kész van, akkor dobj egy linket, hogy hol tudom megnézni :D


Sok szerenscét kíván:

kypD

2012. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ milyen robbanás, mert ha rövid a Power Pointnál dia váltás hangjai közt is van robbanás :DDDD
2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!