Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne valaki életéről...

Érdekelne valaki életéről szóló oldal?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne már kerestem is de nem nagyon találtam ezért úgy gondoltam hogy én leírnám az életemet.Persze csak akkor csinálnám ha valaki olvasná is.Olvasnátok egy ilyet?
2011. szept. 3. 21:25
 1/7 rémuralom ***** válasza:
Nem. Elég a sajátom.
2011. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100 hogy nem..
2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen az életed, vagy hogy miket írsz le. pl. ha minden nap leírod hogy hány 'helyes fiúkával' találkoztál, vagy az egész a szerelmi életedről szólna, akkor biztos nem. egyébként lehet. megadod a címét, ha lesz?
2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én olvasnám :D majd add meg a címét :D engem érdekel de nagyon :)
2011. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amugy engem is érdekel légyszi ha írsz ilyent akkor küld el ha nem akarod itt akkor privátba szívesen elolvasnám :)
2011. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elkészült az oldalam.Tudom kicsit sokán de nem volt rá időm.

[link]

2011. okt. 16. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagon örülök,hogy elkészült az oldal márt nagyon vártam.Izgatottan kezdtem bele olvasni.Én is 13 éves lány vagyok.Még nem sokat írtál,de eddig nagyon jól sikerült várom a folytatást :)
2011. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!