Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne valaki életéről...

Érdekelne valaki életéről szóló oldal?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne már kerestem is de nem nagyon találtam ezért úgy gondoltam hogy én leírnám az életemet.Persze csak akkor csinálnám ha valaki olvasná is.Olvasnátok egy ilyet?
2011. okt. 16. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem az öcsém élete sem érdekel, nemhogy a tiéd. Bocs
2011. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy azt írod le, hogy mi történt a suliban, vagy pedig valami érdekes is van benne.. :D Amúgy szivesen elolvasom, linkelj! :)
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En most akarok inditani egy blogot ami az egy ev szabadidomrol szolna amit kenyszerbol kellett kivennem...

Viszont azon filoztam h tuti ami tuti ne ismerjenek ram angolul irnam es egy ev csusztatassal jelentetnem meg sorban.


Tehat minden nao irnsk valamut, de csak egy evvel kesobb jelennenek meg a bejegyzesek. :)


Most vagy orvoslatogatokent kezdek el dolgozni es mellette laborsegedkent szeretnek dolgozni az ingyen az MTA-n vagy november-januari szezonban elmegyel egy osztral siterepre dolgozni es szabadidomban boardozok aztan amikor hazajovok csinalom az orvoslatogatos dolgot :)))


Remelem nem csak elbszom ezt az idot ami most elottem all, meg kene alapoznom az anyagi fuggetlenedesemet meg valamennyire szorakoznon is kene mert nyugdijamig nem lesz ennyi "szabadidom" soha. - nem mintha az zavarna, de most jol esik h lesz magamra idom.

2011. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs a sok hibaert, este van es ittam is egy picit mar + telefonrol irok :)


Egyebkent erdekes eletek engem is erdekelnek- de lehet h egy normalisat is szivesen olvasnek, mert az enyem olyan nemnormalis :S

2011. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon érdekelné az embereket egy másik ember élete!bocs
2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akit érdekel annak:

[link]

2011. okt. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!