Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már megkötözve?

Voltatok már megkötözve?

Figyelt kérdés
(+ a szátok bekötve) Ha igen, mesélnétek róla?
2011. szept. 4. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy vastagabb kötélre csomó volt kötve és az volt a számban, fejem köré szorítva. Az esőoverál kapucnija aztán szorosra húzva, majd ragasztószalaggal jól körültekerve. Kívül még egy esőkabát, annak a kapucnija rászorítva a fejemre, így a ragasztószalag nem látszódott, csak a fényes kobakom. Kötéllel gúzsba kötve a földön.....mozogni, kapálózni lehetett, de szavakat kiejteni nem tudtam, csak mmmmmmhhhhmmm-féle hangokat. Ezt egy sufniban, egy ház hátuljában képzeld el, ahonnan biztos hogy hang nem szűrődik ki. Sok gondolat végigfutott az agyamon, elképzeltem, hogy ebből nem eresztenek szabadon, el vagyok rabolva, fogva tartva, stb... kicsit félelmetes volt, de izgi is :D Viszont élményt most én olvasnék! :P
2016. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Engem gyerekként kötöztek meg. Télen történt, overál volt rajtam, kesztyű meg téli bakancs. Hazafelé gyalogoltam az iskolából (igaz busszal könnyebb lett volna, de nekem akkor gyalogolhatnékom volt) és úgy a bicikliút közepén jártam, mikor arra járt néhány nyolcadikos az eléggé tapló fajtából és utáltam is őket eléggé. Mikor elém hajtottak kocsival, ki akartam kerülni őket, de nem tudtam, mert kiszálltak és betuszkoltak a kocsiba. Próbáltam kiszabadulni, de nem tudtam. Egy tanyára kanyarodtunk be a kondorosi úton, engem meg levittek a pincébe a kezeimnél és lábaimnál fogva, közben meg nevetve kötekedtek és ijesztgettek, hogy soha nem jutok ki meg egyéb. Nem voltam akkor se egy félős alkat, így nem vettem komolyan. Mint kiderült, azért csinálták az egészet, hogy megszerezzék a pénzemet, ami sikerült is nekik. Ekkor kötöztek meg. A kezemet hátrakötötték X alakban, bokámat is, meg még a felkarjaimat kötéllel az oldalamhoz szorították. Hogy ne kiabálhassak, konyharuhával betömték a szám, a sálammal pedig pluszba bekötötték úgy, hogy az egész arcomat takarta (száj, orr, még a szemeimet is, mert nagy sál volt), a sál alatt meg ott volt a kapucni. Ott vergődtem tehetetlenül és mmmmph hangokkal egy jódarabig. A kötelet nem éreztem az overálon át, csak azt, hogy szoros nagyon. Húzgáltam a kezeimet meg a lábaimat is, hátha kijön, de nem lett úgy. A sál sem akart lecsúszni az arcomról, így egy idő után csak ültem a padlón kimelegedve és próbáltam levegőhöz jutni, meg hangosan nyögdöstem segítségért. Végül aztán kaptam is segítséget, ki lettem oldozva egy férfi által, aki az egyik nyolcadikos apja volt és a fia nevében is elnézést kért tőlem, majd a fia egy igen hangos leszidást kapott, miközben én a férfi kérésére a konyhában vártam. A leszidás után visszakaptam az ellopott pénzemnek megfelelő összeget, majd kocsival elvitt hazáig engem a férfi.
2016. jan. 18. 16:21
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Eléd hajtottak kocsival a nyolcadikosok???? :D :D
2016. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
67%

:D 13-as igen ez nekem is érdekes biztos sokat bukott és már volt jogsija :D


Kérdést feltevő még most is szereted hordasz overálokat?

2020. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
Legelőször kislánykoromban -kb. 15 - kötöztek meg, legutóbb meg idén. Egyik barátnőmhöz mentem át egy délután, mert programot terveztünk, de időközben megkötöztek bennünket (részletekbe nem megyek bele, egyedül voltunk, stb.). Nem sikerült kiszabadulni, nagyon hosszú ideig voltunk végül megkötözve. De most már így utólag nem bánjuk. :D
2020. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!