Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már amikor rajta...

Előfordult már amikor rajta kaptak titeket amikor meztelenül voltatok?

Figyelt kérdés
Keveredtetek már nagyon ciki szituációba ezzel kapcsolatba? =)
2011. szept. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnos,de nem bántam volna:)

(73/F)

2011. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de ha így lenne akkor bepucsítanék és mondanám h nézzed b.meg!
2011. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Rám egyszer egy strand öltözőjében nyitottak.Nem lett volna annyira kellemetlen, de a pasi vett nekem egy csokit bocsánatkérésként, majd 20percig magyarázta hogy véletlen volt.Hülyén jött ki.:)
2011. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom óta meztelenkedem, legelőször akkor álltam meztelenül "idegen" előtt amikor az erkélyünkön napoztam és a szomszédasszony áthajolt, - hogy anya itthon van? Az ő szeme kikerekedett, én meg vörösödtem mint a rák. Ma már nem zavar de akkor azért ciki volt.
2013. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már, hogy egy közeli ismerősöm rajta kapott, amikor egy folyóból meztelenül jöttem ki. Ma már nem zavar, ha valaki rajta kapna, ha meztelenül vagyok. De, akkor elég cikis helyzetben voltam. Attól nagyon tartottam, hogy ez a közeli ismerősöm mások tudomására hozza majd ezt az esetet. De nem jutott tudomásomra, hogy valakinek is valamikor elmondta volna.
2015. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!