Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja mindenki, hogy a...

Miért írja mindenki, hogy a google a barátod? Akkor ennyi erövel felesleges a gyk.

Figyelt kérdés
Hisz a válaszok 70%-a megtalálható a google-on, a maradék 30%-a pedig személyes, tehát még csak nem is számít gyk-nak.
2011. szept. 5. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
de ha pl. valaki olyat kérdez h mikor születe te za személy, akkor nem gyszerűbb lenne beírni a nevét a googleba egyből megtalálná, de neeem, ide beír egy kérdést aztán várja a választ....
2011. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért jobb ide írni, mert itt kapsz rá gyík és hülye válaszokat is:D

Igazából aki ide kiír valamit szerintem az többnyire a mások véleményére, tapasztalataira kíváncsi. Egyébként a google gyakrabban és több embernek a barátja mint a gyk (szerintem:D)

2011. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen esetekben oké, de irtam ki pl egy olyan kérdést, ahol korábbi évek derby hármasbefutó adataira lettem volna kíváncsi. És hosszas, hiábavalo kutakodás után írtam ki a kérdést ide, hátha a lovak kategóriában van olyan, aki képben van. Erre beírja nekem a kis ... hogy www.google.hu
2011. szept. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!