Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki? (kérdésed...

Ez mennyire ciki? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Autóval jöttem haza az autópályán (aki volt már autópályán az tudja hogy nem minden kanyarban van parkoló) és mivel egész nap ment a hasam ... szóvl csak úgy befostam vezetés közben (fingani akartam de nem az lett belőle). az első adandó alkalommal megálltam egy parkolóban és rohantam a wc-re minden külföldi engem nézett meg a foltos gatyámat :S

a kocsiban amig rajta ültem vagy 20-25 percig aszalódott nagyon beszívta a kárpit és rohadt büdös az egész.

ezután már gatya nélkül vezettem 2 órán keresztül egy alsónadrágban alattam egy nájlonzacskóval.


2011. szept. 5. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismertél onnan valakit? Nem! Ők ismertek téged? NEM! Akkor mi a probléma? Csak ki kell szedni majd a kakát az autóból :P
2011. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!