Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátja maradjak...

Fannicca kérdése:

Szerintetek a barátja maradjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A nevét természetesen nem mondom el, de miota meghalt az anyukája teljesen olyan lett, mintha az övé lenne a világ. Mindenkivel köcsögösködik. A lényeg, hogy például már nekem is mondta hogy én vagyok a legjobb barátnője, de például amikor járt egyik osztálytársunkal, Gergővel és mikor mentünk suliba és pont ott volt a gyerek anyja, kérte tőlem hogy amikor elmegyünk mellettük, mondjam, hogy: Szóval te jársz még Gergővel??

Mondtam hogy bocs, de nem,és mikor odaértünk ahol az anyja volt akkor .... megszólalt: De Fanni te mióta jársz Gergővel?!

remélem a nő annyira nem hallotta mert egy másikkal beszélt.

Meg még van neki egy olyan barátja, Kitti, aki veszélyesen olyan mint egy fiú (egy évvel fiatalabb mint mi), és annyira "barátok" .....vel, hogy Kitti már .... csicskájának nevezi magát, sőt! És sokan mondják hogy Kitti sszerelemes ....be mert folyton utánna koslat meg minden, és amikor ott voltam ....nél és Kitti is ott volt .... azt mondta hangosan Kittinek hogy én azt mondtam hogy "Kitti leszbi és szerelmes .....ba!!" mire kitti szétakart verni, szóval akkor eléggé felbaszott, mert állítólag a barátom, de közbe szinte megveret :( meg egyszer miatta ment le a telómról is a pénz mert ő ugy csinálta, hogy megcsörget hogy hívjam vissza -.- aztán én meg anya mondtuk neki hogy inkább suliba beszéljük meg vagy amikor jövünk haza, mert így az én pénzem megy le... mondta hogy oké de ugyanúgy ment,mikor újra feltöltöttük a telefonom, és mikor néhány hónap mulva lement a pénz már abba hagyta, és sose csörgetett hanem normálisan felhívott.meg az összes barájáról azt mondja a hátuk mögött, hogy milyen kis k*rvák, meg kényesek és hülye f*szfejek, mikor mindig jópozizik nekik........


2011. szept. 5. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahha értem. Hagyd.
2011. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!