Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal túl sok a vszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal túl sok a vszekedés. A barátja akivel viszont nagyon jól elvagyunk, sokat találkozunk a munka helyen, és a baráti társaságban! Nagyon jól érzem magamat vele, és ő is többet szeretne! A barátommal maradjak vagy válasszam a barátom barátját?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hú ez komoly. én tuti nem jönnék össze, a barátom barátjával... gondold el, h milyen lenne neked, ha a barátod összejönne a barátnőddel... :S
2008. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt csak te döntheted el. Ugyanakkor ne a barátod háta mögött csináljátok. Ha tényleg akartok egymástól valamit, akkor először tájékoztassátok erről a jelenlegi barátodat. Ez a minimum.
2008. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nagyon féltékeny rá!! De én nem tudom mit akarok.:(
2008. szept. 13. 21:25
 4/8 anonim válasza:
100%
szia. Szerintem ne támadd hátba a bartátod nem lenne szép!!bird ki vagy ismerkedj meg másal és próbáld elfelejteni!!!hátha sikerül ha nem akor forduj a barátodhoz nézz a szemébe és mondj el neki mindent!!
2008. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.Megprobálom elfelejteni :(
2008. szept. 14. 20:31
 6/8 anonim válasza:
Szia erre csak azt tudom mondani hogy így jártam én is csak nekem a barátnőm inkább a hátam mögött csinálta a dolgokat.Mikor kiderül akkor meg én lettem az utolsó sz** alak mert sajátos módon kiderítettem (fogtam 1 emailt véletlen :) )abban benne volt minden amit nem szeretem volna inkább tudni.A vége hogy a családjaink a ferde szemmel néznek 1 másra.a haverom mondván hogy én rúgtam fel a barátságot nem beszél velem és az utcában lakik mindenki az én családom és haveromé .....Mondhatni puskaporos a helyzet de nekem a legrosszabb mert még mindig szeretem .Pedig nem kéne szeretnem mert megcsalt és elhagyott egyéb okokat kitalálva.Ha tényleg szeret akkor meg tudjátok beszélni de ez csak rajtad múlik mert az én esetemben azt mondta veled nem lehet meg beszélni semmit csak nekem kellet fogóval kihúzni belőle hogy mi baja van mert elmondani az luxus volt nála.Csak ne lepődj + ha azt mondja tettek kellenek ahhoz és nem szavak amit mondasz hogy igazold nincs oka rá hogy féltékeny legyen de a barátság az rá fog menni erre mert az ti esetetek nagyon hasonlít az enyémre.De remélem tévedek.
2008. szept. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, a Te eseted is komoly, remélem már megoldódott, vagy legalább jobb lett! Hát én össze jöttem a barátjával, de én boldog vagyok, és ő is. Nem tudom, hogy akit otthagytam, az most boldog-e.. egyes jelekből ítélve, nagyon jól megvan nélkülem! Sok megpróbáltatás ellenére most boldog vagyok, csak még nagyon sokat gondolok rá! De ezt senki sem tudja..Köszönöm a segítségeteket
2008. nov. 27. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:)
2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!