Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell kampányolni a Fila...

Miért kell kampányolni a Fila táska ellen?

Figyelt kérdés

Hallottam már pál negatív véleményt róla, de most ez a szavazás kíváncsivá tett hogy ez miért is jó:

[link]



Olvastam a kommenteket néhány szép kifejtős és egyet értek párral, ezért néhányat talán ismételni fogok...


Szóval elsődleges indok "Minden 2. vagy 3. embernek ilyen van" Ez sok mindenre igaz, nem hiszem hogy ez nagyobb baj lenne, minthogy minden 3. lány vasalja a haját, minden 2. csőnadrágot hord, minden 3./4. ember gumiórát, és amibe az egyik kommentelő beletrafált ez a nagyi fürdősapkájára emlékeztető virágmintás vékony nadrág, aminél én is azt vettem észre elsőként hogy mindegy kinn van ez bizony a segge közé vág erősen :D Oké kövezzetek meg, engem nem zavar ki hogy néz ki, csak megjegyzem hogy nem ez az egyetlen egyforma az embereken...

A Converse meg hasonló márkákról ne is beszéljünk ahol 12 000-ért veszel egy tornacipőt és menő letél, de ezt a tornacipőt mindenki megvette akinek volt rá pénze....

Oké az hogy mindenkinek van oké, de ha az ember csak egy naig figyel (már ha ennyire ráér) akkor másból is lát rengeteg egyformát, csak most pont a Fila táskára voltunk kihegyezve



Aztán másik indok arra hogy miért menőbb a Converse mint a Fila táska: Mert háromszor annyiba kerül...valaki nagyon jól írta is, ne kelljen elnézést kérnem csak emrt olcsóbban vettem a táskám vagy gáz ha 2ezerért veszem? Egyáltalán miért nem lehet élni hagyni azt akinek csak ennyi pénze van táskára, és 1-2 hónap élelmiszer vásárlás és esetleg 1-1 jószívű pénztáros által összegyűlt a pont? Tényleg keresem az okát ennek a nagy vérszívásnak, hogy msot miért olyan rohadt fonts az hogy valaki Fila táskába viszi a cuccát? Hogy tud irritálni valakit egy szimpla táska? xD


Csak mert sokan megvették mert olcsó volt és ennyi pénze a legtöbbeknek volt már ciki? De ami szintén mindenkinek van csak 2-3ezerrel drágább az már nem :D Nem értem hogy működik ez a divat....Nem kell most vérmesen ugatni korrekt választ és véleményt kérek...



Jajj és még a harmadik indok lemaradt: A Fila táskások egyedinek hiszik magukat....Nos én sok Fila táskát hordó embert ismerek eggyel nem találkoztam még aki egyedinek hitte volna magát vagy akár csak divatosnak is legfeljebb röhögtek egymáson hogy "neked is? Nekem is:D" és ennyi....viszont a fennt említett divatolókból nem eggyel találkoztam már aki abban a ruhában ami elmegy mellett 5 percenként, egyedinek érezte magát (hozzáteszem egyáltalán nem általánosítok, csak mert valaki divatos még nem beképzelt, Lehet a táskások közt is van beképzelt, a divatosok közt meg biztos hogy van szerény)


Szóval röviden csak annyi, miért gáz az, hogy sokaknak van Fila táskája, és miért divat, ha mindenki a gumiórát a Converset meg a csőgatyát meg a virágos gatyót hordja?


2011. szept. 6. 23:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet rossz helyen tettem fel a kérdést...itt már túl sok az olyan ember aki kinőtte a táskák ellen való kampányolgatást :D


Gyerekes az egész történet, de hiába mondom hogy így leszarom úgy leszarom, bántó hogy megszólnak....

2011. szept. 7. 17:47
 12/15 anonim ***** válasza:
02:06! Első vagyok. Azért csak néz át rendesen, hogy le van-e varrva a cipzár vége rendesen. A barátnőm is vett ilyen táskát és az övén is lemaradt. Ha túlhúzod a cipzárt, egyszerűen lejön a kocsi.
2011. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg sz.rd le.Ki nem sz.rja le,hogy ki mit lájkol a facén?Pont volt egy kérdés,hogy nem-e lennének értelmesebbek a mai fiatalok,ha nem lenne facebook.Hát ebből a szempontból biztosan.Mert régen ,nem volt ilyen,hogy egymást fikáztuk volna.Most se hiszem,hogy bárki ugatna így szemtől szembe bárkinek is,hogy figyi má,de égő a fila táskád.Egyébként mindennél van drágább,úgyhogy felesleges ezen vitázni.Én is vettem már 28000-ért cipőt,ráadásul 9 éve,és?Nem kell ezzel foglalkozni.
2011. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
82%
A Fila marketing szempontból követett el hatalmas hibát. Tudniillik azt, hogy egy adott márkát mennyire szeretnek a fogyasztók és mennyire alakul ki márkahűség nagyon kis részben alakítja csak a minőség, a fő szempont az, hogy milyen érzéséket, képzettársításokat vált ki a fogyasztóból. Na most a Fila összekapcsolta a nevét egy közismerten nem kedvelt márkával (Tesco), plusz hatalmas mértékben devalválta (leértékelte) saját márkájának értékét azzal hogy szinte ingyen vágta a vásárlókhoz. Innentől kezdve a Fila márka nem azokat az érzéseket kelit majd a fogyasztókban mint eddig (minőségi, menő, fiatalos), hanem inkább a silánnyal, tömegtermékkel fogják azonosítani.
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ebben van valami de szerintem az a baj hogy túl sokan tudnak az akcióról...a Shell akcióról kevesen tudtak nem sokan tudták hogy a Fila táska onnan van...De ha előkapom a Maybellin New Yort XXL volume szempillaspirálomat amiért valami 2-3000 forintot kérnek, azért a többi lány oda van, pedig egy Mcmenűhöz volt ajándékba a mekiben még nagyon régen :D
2011. szept. 10. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!