Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 200 ft értékű lopás, következm...

200 ft értékű lopás, következmény?

Figyelt kérdés

elkövettem egy iszonyatosan nagy hülyeséget..mostanában nem nagyon van pénzünk és loptam...200 ft értékben egy körömlakkot. Be vittek az irodába és leírták az adataimat.Mondták hogy odaadják a vezetőségnek ás ők majd döntenek. Úgyhogy most 2 hétig körömrágva várjam hogy küldenek e levelet az álandó lakcímemre avagy sem.

Nem tiltakoztam mikor ki borították a táskám és nem tanusítottam ellenállást. Mire számíthatok??

20/L


2011. szept. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pénzetek, akkor a körömlakk biztosan kurv@ fontos volt.


Következménye? Az, hogy legközelebb 2000Ft, majd 20000 és így tovább lesz az érték, amit ellopsz.


Ám valószínűleg nem fog történni semmi. Már a papír és postaköltség többe lenne az áruháznak, mint 200Ft.

2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Pénzbírság elég sanszos, és ha rosszkedvű az ügyész/bíró, akkor felfüggesztett is.

Azt még talán megérteném, ha valaki kaját lop, de körömlakk mi a francnak?

2011. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
öcsém... nincs pénz ezért körömlakkot lopsz? nincs pénz... kaját lopj ... am nem tudom... hát mivel 18 múltál... :D pénz bírság minimum, közmunka talán... de sztem 200 forintért nem fognak pattogni
2011. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...nem a körömlakkon van a lényeg...kaját is loptam már...csak azzal nem buktam le.sajnos ez van. diákmunkázom szüleimmel nem tartom a kapcsolatot albiba havi 25.000 élek..elég szar helyzet meg gáz...de ez van, van nap hogy nem is eszem szinte semmit.
2011. szept. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!