Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopás a Tescobol. Mire számíts...

Lopás a Tescobol. Mire számítsunk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2010. áprilisában történt, barátommal vásároltunk a Tescoban. Megtetszett nekem egy körömlakk, aztán heccből barátom ellopta nekem. Lekaparta a vonalkódot róla. Fizetés után már várt a biztonsági őr. Barátomat bevitték egy irodába, jegyzőkönyvet vettek és a rendőrség is kijött, őkis felvették a jegyzőkönyvet. Kifizette a körömlakkot majd elengedték. Tegnap kapott egy levelet, tanuként idézték meg tárgyalásra tulajdonjog sértése végett. Más ilyen ügye nemvolt ezt is megbánta, de ez esetben nem vádlott vagy elkövető lenne ebben az ügyben? Mire számíthat? Pénzbüntetés?

Csak normális válaszokat várnék akik jártak már hasonló helyzetben. Úgy gondolom élete során mindenki elkövet hibákat. Köszönöm.


2011. szept. 16. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:
A körömlakk egyébként 500 Ft volt..
2011. szept. 16. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem mas eset lehet az.

2500 ft alatt semmi sincs.


Tinikent mi csokikat lipkodtunk... Tobb korben is... Es vagy vakok voltak a biztonsagi orok vagy xartak rank.

Akkor alltunk le amukor hallottuk h az egyik csaj kozulunk mas haverjaival jo sok db doboz cigit akart lopni az auchanbol es alkaptak oket... A biztonysagiak bevittek oket aztan mondtak h osszak ugy h egy fore kevesebb mint 2500 jut aztan a csajnak kuldtel levelet, de o addigra benyulta a postalafa kulcsat h ne lassak meg a szulei.


Mondjuk ok -8 alatt voltak de sztem 500 forintert nem rendeznek diszjelenetet a birosagon a biro tuti kiakadna h ilyen faxsagokkal raboljak az idejet, nem azert tanult ennyit h koromlakk lopasrol itelkezzen...

2011. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
18... Asszem abbahagyom a telefonrol gyikezest... Szornyu igy az irasom.
2011. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik cimbit egy pár szem gumicukorért citálták bíróság elé, kimérős kiszerelés, megevett párat ott helyben valami 60 ft kárt okozva. Az illetékes jegyző, akihez mint szabálysértési ügy került kb. röhögve elzavarta, hogy ejnye fiam, többet ilyet ne csinálj, viccesen még azt is mondta, hogy a kárt nem fizeti ki inkább leüli napi 5000ft-os tétel ugye elücsörög úgy 10 percet a fogdán ha muszáj. :)
2016. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!