Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megengedjek,...

Mit tegyek, hogy megengedjek, hogy cigizzek?

Figyelt kérdés

16/fiu vok....

Cigizek, mar 1eve, es nemtudom hogy gyozzem meg anyamat meg apamat hogy engedjek hogy cigizzek....:(

5xszor megfogtak, lebuktam, stb...akkor kevesebb volt a zsebpenzem, de aztan megint minden zsir volt..

Szoval nem kaptam buntetest, meg ilyenek, nem is tiltottak el nagyon a cigitol...tehat nem ellenzik, de nem is engedik...

Szerintetek mit kene tegyek, hogy megengedjek hogy cigizzek???

barmilyen otletnek orulok, ami hasznallhato...

Komoly valaszokat szeretnek, nem olyat hogy szokj le a cigirol stb...

Koszonom


2011. szept. 8. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel egy helyesírási szótárral verném beléd, hogy ne dohányozz!
2011. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
az előttem válaszoló aranyos volt:) én annyit tanácsolok hogy ne cigizz.20 éves vagyok és képtelen vagyok leszokni. gyűlölöm magam amiért rászoktam. ha pusztítani akarod magad ne a cigivel tedd, mert ez undorító pl. egy nő társaságában.ha nyírni akarod magad igyál kromofágot vagy sósavat:D
2011. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

19:03- mit nem irtam helyesen????


19:33- ha-ha-ha, nagyon vicces vagy...mondtam, hogy komoly valaszokat szeretnek!

2011. szept. 9. 00:36
 4/15 anonim válasza:
79%
Olvasd át... 5xszor meg ilyenek ? :D ne viccelj. és ne cigizz:D
2011. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező kommentje:

19:03- mit nem irtam helyesen????


Amit piros-hullámos vonallal húz alá a oldal helyesírés-ellenőrzője. Az egész firkálmányod olyan, ráadásul a visszakérdezésed is!

2011. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

mmit tehetek arrol, hogy nincs magyar betu, a billentyuzetemen???

am meg, nem arra kellene koncentralni, hogy nem irtam, ekezettel, mert olvashato a szoveg, hanem arra hogy mi a kerdes ;-)

2011. szept. 9. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Pl. átállítod magyarra, ha már MAGYAR oldalra írogatsz!
2011. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

OKE.

DE most mar a kerdesre tessek koncentralni!!! Mert az a lenyeg emberek

2011. szept. 10. 17:06
 9/15 anonim válasza:
72%
na jó én segítek neked, mert jártam ebben a cípőben... amit egyébként nagyon bánok... mielőtt leírnám mit csinálj hozzá teszem hogy nem leszel nagyfiú csak mert cigizel... káros minden belsőszervedre, a fogaidra(ami sztem rohadt fontos) és a leheleted is gázos lesz tőle... de ha mégis minden áron cigizni akarsz akkor ülj le valamelyik szülőddel (az engedékenyebbel) és mondd el neki hogy te most ezt a korodat éled, most így érzed jól magad, és nem akarod hogy megtiltsák hogy cigizz és nem akarsz titokban cigizni, mert a lényegen nem változtat a véleményük, úgyis cigizni fogsz, csak gátlástalanul és félelem nélkül akarsz elszívni pár szálat akár otthon az udvaron is vagy valami. ha erre azt mondják hogy NEM, akkor sincs minden veszve, mert majd átgondolják, és rájönnek hogy úgyis cigizel ha akarsz, és majd megenyhülnek. ez így működött nálunk... :/ nah sok sikert.
2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

12:10 - nagyon szepen koszonom, a valaszodat, tanacsodat!!!

ment a zoldkez:D

am meg hany eves vagy???

es meg 1 kerdes: szerinted melyik szulommel beszeljek errol???

apammal- aki szinte mindent meg enged...

vagy anyammal- akit idonkent barmire ra lehet venni....

nah melyikkel????:D

2011. szept. 11. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!