Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire ritka ez a...

Tényleg ennyire ritka ez a mai világban?

Figyelt kérdés

Egy bulin voltam, és megkínált egy srác sörrel, amire mondtam neki, hogy nem kösz, de azt mondta rá, hogy igyak nyugodtan, erre én azt mondtam, hogy nem iszom, ö meg kicsit meg volt lepödve. Miért?

18/L


2011. szept. 9. 11:02
 1/7 napietus ***** válasza:
100%
felnőttek körében nem ritka (tekintve, hogy valakinek vezetni is kell), Te korosztályodban lehet, hogy ritka.
2011. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

En sem iszom soha egy kortyot sem. Ahhoz, hogy jólérezzem magam nem kellenek segédszerek. Ez a leendö alkeszeknek kicsit fura.


Amugy az egy bevett gyakorlat, hogy leitatják a nöt gátlásoldás végett.


30/F

2011. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert lepodhetett meg, mert valoszinuleg - bar nem ismerem szemelyesen, ezert nem illene messzemeno kovetkezteteseket levonnom - idiota, aki azt hiszi, hogy ha o szeret inni es az ismerosei is szeretnek inni, akkor ezzel mindenki mas is igy van... es persze biztos tetszettel is neki, ezert orult volna, ha te is iszol, aztan majd alakul, ami alakul!
2011. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ritka. Rám is úgy néznek az emberek, mintha a marsról jöttem volna mikor gyümölcslevet rendelek, s jönnek a hülyekérdések, hogy: "miért nem iszol? igyál már, csak egy sört!"


A helyedben nem fogadnék el senkitől italt szórakozóhelyen. Vannak még olyan állatok, akik beGináztat valaki, aztán másnap az útszélén ébredsz bugyi nélkül és nem tudod, mitől ragad az arcod. Szóval csak ésszel!

2011. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam el töle! Amúgy meg ismertem a srácot, a volt polgármester fia, de rendes srác, nincs elszállva magától!
2011. szept. 9. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen valamiért elèg ritka,bár nekem is vannak olyan ismerőseim akik nem isznak(nem feltétlenül azért mert vezetnek).Szerintem ez mindenkinek a saját döntése,engem pl nem érdekel,hogy valaki iszik-e.


21/L

2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
"a volt polgármester fia, de rendes srác, nincs elszállva magától!" Amiért polgármester volt az apja nem garancia semmire. Sőt az ilyeneknek általábban nagyobb is az arca, mert apuci majd úgyis kiszedi a pácból. Persze mindig lehetnek kivételek.
2011. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!