Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, akire a lenti jelzők illenek?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le,hogy az alábbi jelzők alapján mit gondoltok egy olyan lányról,akire ráillenek:


-Vállig érő,szőke haj

-Kék szemek

-Aki bántja azokat,akiket Ő szeret,annak tönkre teszi a társadalmi hírnevét(megalázza őket mások előtt...),emiatt tartanak tőle páran

-Osztálykiránduláson már 8 éves kora óta nem volt,mert nem szereti az osztályt,ahová járnia kell

-Átlagos test(167 cm,55 kg)

-Inkább csak étteremben eszik a szüleivel,de néha rendel otthonra valamit vagy a barátaival kajál(az anyukája nem főz)

-Évente többször mennek külföldre

-Szereti a drága,márkás dolgokat

-Ékszer,táska,parfüm és cipőmániás

-Hetente legalább egyszer nagybevásárlást tart a boltokban

-Népszerű,a barátai nagyon szeretik

-Szeret bulizni

-2 hetente jár szépítkezni(fodrász,kozmetikus,manikűrös)

-Sok mindent megkap a szüleitől,de kitűnő tanuló és a suli mellett rengeteg magánórára jár

-Facebook mániás

-Apple-fan(minden elektromos dolgán ott van az "almajel")



Ti mit gondoltok egy lányról,akire a fent említettek igazak?


2011. okt. 12. 16:36
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
A lány 14 éves.
2011. okt. 12. 16:36
 2/35 anonim ***** válasza:
52%
Átlagos tinédzser, semmi különös nincs benne a leírtak alapján.
2011. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

azt hogy ellett kényeztetve

de amúgy nem különösebben érdekelne mert az ő baja

2011. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos lány,kicsit jobb anyagi körülményekkel mint az átlag.
2011. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Mit gondolok. Semmit. Az ilyen emberek társaságát nem keresem. Egyszerű proli vagyok, nincs Ipone-om, sem érintős telefonom, sosem voltam műkörmösnél és nincs márkás ruhám sem. Különben is mi a *asznak 14 évesen műköröm? Az iskolában tolerálják? Egy szóban összefoglalva, nem barátkoznék vele. Legfőképp a nagyképűsége és a felsőbbrendűségi érzése miatt. Miben különb ő bárkinél is...
2011. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

És szerintetek tényleg lehetetlen lenne szeretni egy ilyen lányt?

2011. okt. 12. 16:42
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Az első válaszoló vagyok, hozzátenném, hogy tényleg egy kicsit el lehet kényeztetve, és mivel mindent megkap, meg jók a jegyei, jó élete lehet, de ettől eltekintve a személyiségéről nem igen írtál, nekem felszínesnek tűnsz.
2011. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
Azt hogy egy elkényeztetett kispitsa! A barátai inkább azért vannak vele,mert menő cuccai vannak,így hát őt is menőnek tartják.
2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy nagyon jó körülmények között élő átlagos leányzó és kész. Biztos aranyos, rendes, de elkényeztettet kicsit. A műkörmöt nálunk nem lehetett volna hordani, már a festett körömért is szólnak. Egyébként ez a fodrász, kozmetikushoz járásról nekem egy cicababa ugrik be. Majd ha idősebb lesz vagy elszáll, vagy rájön sok mindenre és egy normális átlag ember lesz. Amúgy szerintem átlagos..
2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
41%

plázacica


Amúgy else kellett olvasnom, már tudtam, hogy Apple fan...iPhone 4S már elő van rendelve, mi?

2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!