Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » X település postájáról átküldh...

X település postájáról átküldhetik a csomagot egy Y település postájára (ha megkérem őket telefonon)?

Figyelt kérdés

Először is fontos körülmény, hogy kétlaki életet élek jelenleg sajnos. A páromnál és otthon, ami kb 130 km-re van egymástól. Rendeltem valamit valahonnan és mivel ezen a héten itt tartózkodtam úgy gondoltam, hogy még itt át tudom venni. Azonban nem ért ide időben, vsz csak hétfőn fog, de akkor nekem már sürgős dolgom lesz a másik lakóhelyemen (csütörtökön kezdek a munkahelyemen). A kérdésem ezen körülménynek ismeretében, hogy ha szólok a postásnak telefonon, h kérem, hogy küldje el erre a címre, megteheti-e.


Előre is köszönöm a válaszokat!

23L


2011. szept. 10. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonon biztosan nem megoldható, úgy csak az eredeti címre viszik ki újra, külön díjért. Meghatalmazással valakinek át kellene vennie és elpostáznia neked.
2011. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én adryfashion.hu-ról szoktam rendelni. ott benn is van a futárszolgálat telefonszáma ha esetleg nem leszek otthon, hogy hova vigye máshova. Ha megvan a telefonszám biztos, hogy kiviszik.
2011. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legegyszerűbb az lenne, ha egy veled azonos címen lakó közeli hozzátartozód átvenné és utánad küldené. Lehetőség van arra is, hogy utánad küldje a posta, de ez egy szolgáltatás aminek díja van és átfutási ideje (vidékre 5 munkanap után lép életbe). Bármelyik postán meg tudod rendelni. Megrendelés hiányában hiába kéred meg a postást, nem küldheti utánad, őt is ellenőrzik.
2011. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!