Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gond a Paypalon, ha a fisrt...

Hanyat kérdése:

Gond a Paypalon, ha a fisrt name-hez írtam a vezeték nevem a last name-hez meg a keresztnevem?

Figyelt kérdés
Elég körülményes "megfordítani" a nevem (minden fajta igazolást kérnek). Már a 400 ft-os kártya igazolást elküldtem és csak ezután esett le, hogy elcsesztem. Lehet emiatt nem fogadják el a kártya hitelesítést?
2011. szept. 10. 21:10
 1/3 reptoid ***** válasza:

Nekem semmi gondom nem volt belőle. Van több pp fiókom is, van ahol rendesen volt, van ahol fordítva, nem problémáztak ilyesmin.

Egyébként megváltoztatni sem egy nagy durranás, írsz nekik egy mailt, hogy legyenek kedvesek megcserélni a neved, mert a magyar helyesírás szerint másképp van, regisztrációkor pedig benézted. Névcsere kérelmem is volt már, egy árva papírt nem kértek.

2011. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Reptoid-nak


Köszönöm szépen! Egy kicsit megnyugtattál most! Megakartam fordítani a nevem, van is egy ilyen "form" fenn, de ilyen feltételeket adott ki:

To process your name change request, you need to fax in additional information. Please provide a current photo identification and one of the other following documents:


1. A copy of a valid photo identification showing your new name.

Acceptable forms of photo identification are a driver's license, passport, or any other state or government issued photo identification.

2. A copy of a recent utility bill showing your new name and address exactly as they appear on your PayPal account.

3. A copy of a recent bank statement for the bank account listed on your PayPal account (if applicable).

4. A copy of a recent credit card statement for the credit card listed on your PayPal account (if applicable).


Szóval ezeket a lépéseket kihagynám, ha lehet:)


Még egyszer köszönöm!

2011. szept. 10. 21:31
 3/3 reptoid ***** válasza:

Nem ott kell, ahol azt meglelted.

Menj jobb felül, hogy Help.

Aztán a jobb oldali oszlopban lesz egy olyan, hogy Contact Us by phone or email. Utána Send us a mail. Utána kiválasztod, hogy My account illetve Name change. Aztán pedig írsz egy 2-3 soros levelet, hogy legyenek kedvesen megcserélni a neved, mert a magyarban fordítva van, és félsz, hogy a tranzakciók során ez gondot fog okozni.

2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!